Trafiğe Çıkış Tarihi Hk...

bizim şirket araclar sedan kasa iken hb yazılmıstı sonra düzeltirmiştik. sizin araçta öle bişi olabilir belki de

-sorgulamalrın, trafik, sigorta ve servis olarak 3 yerden bakılması (plaka,motor,şaşi oalarak) işi sağlama alır....
-sıfır araba beklemişse fazla sorun olmaz,azdır böylesi zaten... eskı araba gümrükte(kazalı-elkoyma,vs) veya garajda beklemişse, ıyı bır motor-mekanık-kaporta-kayış-conta-yağ bakımı ister, masraflı olabilir, + değer artışı olmaz yani.... zaten işi bilenler masraflı olur diye yatmış-eski arabaya pek bakmaz...
:cool:

il plaka değişikliğinde trafiğe çıkış tarihi değişiyor diye biliyorum.
örneğin 06 plaka bir aracı 34 yaptığınızda tescil tarihi işlemin yapıldığı tarih oluyor.

boşuna dememişler işleyen demir pas tutmaz

hmmm o daha mantıklı bak olabilir.. Bnm aracda bagajn ıcınde kucuk bi boya islemi var boyacı kartı tarsuss mersn falan yazıyo 2005de mersnden konyaya gelms olabilit sase no ve plaka no ile sorgulattm hasar kaydı bulunamamıstır yazıyor.

il plaka değişikliğinde trafiğe çıkış tarihi değişiyor diye biliyorum.
örneğin 06 plaka bir aracı 34 yaptığınızda tescil tarihi işlemin yapıldığı tarih oluyor.

Benim bildiğim de aynı böyle. 98 model Vectramızda 2004 gibi bir şey yazıyordu o zaman araştırmıştım biraz...

Benim bildiğim de aynı böyle. 98 model Vectramızda 2004 gibi bir şey yazıyordu o zaman araştırmıştım biraz...

:) babamın 92 model flashını üstümüze alırken plaka değiştirmiştik. trafiğe çıkış tarihinin işlem tarihi olması şaşırtmıştı beni..

Geri