Tomtom navigasyon harita güncelleme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan admaltun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

admaltun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar.2011 megane 3 sahibiyim.aracimda orjinal carminat tomtom navigasyon mevcut ancak haritalarda bazi yollar gözükmüyor.nasil güncelleyebilirim?bilgisi olan varsa aydinlatabilir mi şimdiden teşekkürler iyi geceler

Bildiğim kadarıyla güncellemeler CD Card a yükleniyor, Renault'un harita güncelleme sitesine bağlanıyorsun ve USD üzerinden güzel bir para ödedikten sonra yeni harita bilgisayarına bağlı olan CD Cardına yükleniyor.

Arkadaşım naviexras diye bir site var tüm navigasyon lar oradan güncelleniyor madem orjinal sende güncelleme yapabilirsin yalnız bilgisarina bir program indiriyorsun ondan sonra navigasyonu Veya sd kartını bağlamanı istiyor güncelene varsa görüyorsun yüklüyor basınca herhangi bir ücret yok yazılımının orjinal olması lazım korsan olanlar yapamıyor güncelleme

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar.2011 megane 3 sahibiyim.aracimda orjinal carminat tomtom navigasyon mevcut ancak haritalarda bazi yollar gözükmüyor.nasil güncelleyebilirim?bilgisi olan varsa aydinlatabilir mi şimdiden teşekkürler iyi geceler

SD Kartın içinde TomTom Home adında bir program var. Onu kurup son versiyona güncelliyorsun. Ardından TomTom'a üye olup bağlanıyorsun. Sonra zaten o programda en son güncel haritayı gösteriyor ve kart güncel değilse uyarıyor. Kredi kartı veya Paypal ile ödeme yapıp 1 yıl boyunca 4 kezlik güncelleme satın alıyorsun. 1 ay kadar önce 81 TL ye satın aldım. Fiyat değişken olabilir.

Merhaba arkadaşlar, bende 19/10/2015 harita güncellemesi olan carminat tomtom SD kartı var ilgilenen varsa mesaj atsın görüşelim. Arabayı sattım fakat navigasyon kartı bende aracınıza takıp kullanabilirsiniz. Harita güncellemesi faturalıdır, isteyene faturasını ibraz edebilirim. Crack vs değildir. Kart orjinaldir resimlerini paylaşabilirim.

Merhaba arkadaşlar, bende 19/10/2015 harita güncellemesi olan carminat tomtom SD kartı var ilgilenen varsa mesaj atsın görüşelim. Arabayı sattım fakat navigasyon kartı bende aracınıza takıp kullanabilirsiniz. Harita güncellemesi faturalıdır, isteyene faturasını ibraz edebilirim. Crack vs değildir. Kart orjinaldir resimlerini paylaşabilirim.

HOcam PM attım, bakar mısınız ?

cd kart

iyi geceler arkadaşım bende böyle kaç gündür navigasyon güncel leme yapmaya uğraşıyorum ne iztiyorsunuz size nasıl ulasabilirim

Satarmisiniz ?

SM-N915G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri