TomTom Carminat (live olmayan) Harita Güncelleme... ÇÖZÜLDÜ.

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımda Tomtom Live var hocam. Carminat TomTom'u değiştirip Live versiyonunu taktım. Hafıza kartıda sıfırdı ve güncel değildi. Bu Live versiyonu nasıl güncellerim?

ViRaNe

Kayıtlı Üye
63-Şanlıurfa
11864 size uygun olan o çalışır diğer haritalar sizde çalışmaz. Zaten onlar aynı harita olup değişik gruplar için yayınlanmış.
Merhaba. Söz konusu haritaları indirmeye calışırken linkler kırık indiremediğim gibi elimdeki haritaları kurarkende gerek forumdaki anlatım gerek youtubede videoları izleyerek kurulum yapsamda fotoğraftaki hatayı alıyorum. Orjinal SD kartı farklı SD karta kopyalayıp FastActivate ile aktifleştirip test ettim yine aynı sonucu aldım. Boş SD kartı fat32 biçimlendirip youtubede bulunan videolardan izleyerek sıfırdan SD kart kurulumu yaptım ama yine sonuç harita hatası veriyor. Diğer yorumlarda mailinizi görüp size bir mail attım. Enson güncel haritayı sağlam bir linkle nerden indirebilirim ve indirdikten sonra aşağıdaki hatayı vermeden nasıl kurulum yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 6
  • 1.jpg
    1.jpg
    73.6 KB · Görüntüleme: 6

camciyusuf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüm sayfalardan denedim hiçbir sayfadan harita inmiyor 3 gundur seyretmedigim video kalmadı yardımcı olacak vrasa sevinirim v855.2883

sozdede

Kayıtlı Üye
27-Gaziantep
tüm sayfalardan denedim hiçbir sayfadan harita inmiyor 3 gundur seyretmedigim video kalmadı yardımcı olacak vrasa sevinirim v855.2883
Selamlar;
1 yıldan beri haritalara ve meta koduna ulaşmak zorlaştı. Ancak Mayıs 2024 ün türkiye arm9-mnt olan yani bize uygun haritanın meta kodu çıktı. Ben güncellemeyi yaptım.
Bizim harita bu - ARM9-MNT
1130_12309 (0181,6Mb) - meta kodu da aşağıdakidir.
E3 CF 72 F0 9E 7E 2C F2 C5 20 2D AA 5A 01 4A 2A Türkiye-104128.meta ; Türkiye 1130_12309
sorun haritayı indirmekte ben TTactivator ile download ettim.
Eğer aracınızın non live olduğuna eminseniz ve işletim sistemi 8.842 veya 8.843 ise güncelleme ile haritanızı yapar isteyenlere indirme linki gönderirim. daha önce yazılanlara uyularak karttaki harita siliecek bu harita yüklenecek meta kodu değişim fastactivator veya ttactivator ile navcore aktive edilip haritanız tomtom da çalışır hale gelecek.
İsteyenlere yukarıdaki şartlarda cihazları uygu ise yardımcı olabilirim.
mail adresim sdt.zdd@hotmail.com

sozdede

Kayıtlı Üye
27-Gaziantep
Haritalar artık o sitelerden indirelemiyor. eğer non live kullanıcı iseniz. size turkey 1130_12309 haritası olur onu da TTactivator programı ile indirebiliyorsunuz .Daha doğrusu arm9 haritasını indiriyorsunuz program kendi indiriyor. Sadece Turkiye haritası metası yayınlandı örneğin europa haritalarında turkiyede dahil ülkeler vardı onun metası çıkmadı. Bu bizim için şans. Eğer haritayı indiremezseniz ben sizinle paylaşım yaparım metası zaten internette var.
E3 CF 72 F0 9E 7E 2C F2 C5 20 2D AA 5A 01 4A 2A Türkiye-104128.meta ; Türkiye 1130_12309

Son düzenleme:

sozdede

Kayıtlı Üye
27-Gaziantep
Merhaba. Söz konusu haritaları indirmeye calışırken linkler kırık indiremediğim gibi elimdeki haritaları kurarkende gerek forumdaki anlatım gerek youtubede videoları izleyerek kurulum yapsamda fotoğraftaki hatayı alıyorum. Orjinal SD kartı farklı SD karta kopyalayıp FastActivate ile aktifleştirip test ettim yine aynı sonucu aldım. Boş SD kartı fat32 biçimlendirip youtubede bulunan videolardan izleyerek sıfırdan SD kart kurulumu yaptım ama yine sonuç harita hatası veriyor. Diğer yorumlarda mailinizi görüp size bir mail attım. Enson güncel haritayı sağlam bir linkle nerden indirebilirim ve indirdikten sonra aşağıdaki hatayı vermeden nasıl kurulum yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.
çünkü sizinki non live değil. işletiminizin uygulama navcore u 9.846 o haritaların nasıl yapılacağı bu forumun konusu değil. Biz amatörler sadece tecrübelerimizi paylaşıyoruz. o yerde 8.842 veya 8.843 olsa idi onlar non live uygulama sürümleri olur du ve onları çalıştırırdık .Sizinkileri forumlarda bilen var mıdır? bakmanız lazım

sozdede

Kayıtlı Üye
27-Gaziantep
v855 haritasını ne yapacaksınız Biz 2023 haritasını bile kullanmıyoruz şu an 2024 mayıs da çıkmış 1130_12309 haritası var Eğer sizin arabanızın modeli uygunsa yardımcı olurum. Saygılar

Son düzenleme: