Tampon boyama calismam

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan engin4545
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Önce ne var ne yok söktük.

Sonra güzelce istenmeyen yerleri kamufle ediyoruz. gazeteye dikkat yırtık delik olmasın.

korna ve radyatöre boya gelmesin

resimde görülen astarla astar atıyoruz önce hafif 1. kat, sonra 20 dk sonra 2. kat (astar rengi beyaz çıktı)

sonra hafif 1200 lük su zımparasıyla astarda fazla gelen akan yerleri düzeltiyoruz. hatta yüzeysel her yerini geçiyoruz zımparayla(unutmadan zımpara ertesi gün yapılmalı iyice çeksin) sonra da akçalı nın mat siyah boyasıyla önce 1. kat hafif şart değil beyaz astarı örtmesi. 20 dk sonra da 2. ve son katı atıyoruz.

ZNMBEz.webp

bu kırmızı yere bayrak yapılacak bilgisayardan şablon çıkarıpta yapacağım. çünkü bir zamanalr dengesizin biri çarpıp kaçmış sinyali o zaman hallettik. afyonda aynı rengi yani okyanus mavisi sprey bulamayınca aklıma bu geldi. tabi burasıda macun ve astar yedi.

nPj6Wa.webp

arkadaşlar burda fikrinizi bekliyorum. niyetim panjurdaki astar olan beyaz yeri siyah matla boyamaktı. ama beyaz da olunca kararsız kaldım sizler ne dersiniz? arasını siyah mı beyaz mı boyayayım. beyaz yanda bulunan bayrağa uyum sağlayacak gibi ancak siyahla kırmızının uyumu da güzel olur diyorum ne dersiniz

yarın nasipse arka tampon ve yan çıtaların kamuflajı ve boyanması öbür günde aynaların sökülmesi ve boyanması. bu arada astar bitti. yarın almalıyım boya ise 1 kutu var yeter o da. bu arada akçalının boyaları gayet güzel . adamlar bolcana basmışlar. bitti diyorum salladıkça çıkıyor.

Panjurdaki kirmizinin yaninda citalardaki kirmizi sonuk gibi durdu. acaba onlarada kirmizi boyayi atsam mi ki. ne dersiniz.

Panjurdaki kirmizinin yaninda citalardaki kirmizi sonuk gibi durdu. acaba onlarada kirmizi boyayi atsam mi ki. ne dersiniz.
Bir abimiz beyaz kiri belli eder siyah yap dedi. hem oyle olunca seritlerin soluk kalmasi belli etmez sanirsam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zevkler ve renkler tartisilmaz ama panjurun renkeri bence olmamis. Çok kotu duruyor.

Ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş. Ve hakikaten elinden iş geliyormuş. Bence fikir sorma bize, çünkü herkes ayrı bir şey söyleyecek ve kafan karışacak. En iyisi kendi zevkine göre yapman. Kolay gelsin kardeşim.

Saolasin

panjur hariç 10 numara:eyv

panjuru da komple mat siyaha donusturdum. farlarida takinca baya hos durdu. ama pajurdaki amblemi gumus gri rengine boyamayi dusunuyorum. hem tampon citalarida kendini gosterdi birazdan garaja iner fotosunu cekerim. arka tampona baslamadim daha.

panjuru da komple mat siyaha donusturdum. farlarida takinca baya hos durdu. ama pajurdaki amblemi gumus gri rengine boyamayi dusunuyorum. hem tampon citalarida kendini gosterdi birazdan garaja iner fotosunu cekerim. arka tampona baslamadim daha. plakalarada girisrcegim on ve arka plaka altliklarini iptal etsem nasil olur

yandaki bayrak fikri oldukça orjinal olmuş gerçekten çok beğendim. tamponlarda kendine gelmiş, elinize emeğinize sağlık :eyv

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize saglik panjurun yeni resmini bekliyoruz :) kırmızı-beyazi cok severim bayragimizin rengi ancak bu olmamisti yeni halini bekliyoruz :eyv amblemde gumus gri olursa cok iyi olur ;)

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

Eline sağlık abi ben beğendim.:eyv

Geri