Sticker dağıtımının neden durdurulduğu hakkında açıklamadır...

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İl dışını bilmemde İstanbul içinde kargodan kim talep ediyo ya ben olsam gider elden alırım hem sohbet muhabbet tanışmış olunur.

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alınan karar gayet güzel ;)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi kişiden kişiye degişir dime bu uygulama yani adamına gore muamele olur herhalde bu konuda cunku güvenilir adamlarada gondermemezlik olmaz. benim düsüncem bu. yani ben istesem desemki abi zonguldaka sticker yollarmısın bi arkadasın arabasına takıcaz bana gönderirsin degilmi abi ?

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi kişiden kişiye degişir dime bu uygulama yani adamına gore muamele olur herhalde bu konuda cunku güvenilir adamlarada gondermemezlik olmaz. benim düsüncem bu. yani ben istesem desemki abi zonguldaka sticker yollarmısın bi arkadasın arabasına takıcaz bana gönderirsin degilmi abi ?

anıl kızma darılma ama o zamanda forum içi anlaşmazlıklar cıkar,eşitlik bozulur,bir cok sorun cıkar,sadece kendi yonunden değerlendirmemek lazım,birde senin boyle bir çifte standarta maruz kaldıgını dusun o zaman naparsın?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
anıl kızma darılma ama o zamanda forum içi anlaşmazlıklar cıkar,eşitlik bozulur,bir cok sorun cıkar,sadece kendi yonunden değerlendirmemek lazım,birde senin boyle bir çifte standarta maruz kaldıgını dusun o zaman naparsın?

aslında haklısın ama ne biliyim sonucta uzak sehirde arkadaslarım abilerimiz var onlar isterse sticker nolucak gondermicekmi mustafa abi bide o yonden dusundum ben kendimi sadece örnek verdim bi kac istisna için bence böyle bir uygulama yapmamamız lazım diye düsünüyorum ben. ama tabi son karar mustafa abimin :eyv

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sitede kalıbı çizimleri paylaşıldı her reklamcıda ucuza yaptırabilirsiniz :eyv

Nemesis

Özgür TURHAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi sen fatsaya gönder ben dağıtim... Sıkıntı olmazz burada :eyv

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında haklısın ama ne biliyim sonucta uzak sehirde arkadaslarım abilerimiz var onlar isterse sticker nolucak gondermicekmi mustafa abi bide o yonden dusundum ben kendimi sadece örnek verdim bi kac istisna için bence böyle bir uygulama yapmamamız lazım diye düsünüyorum ben. ama tabi son karar mustafa abimin :eyv

tek kişi bile olsa insanları tavırları değişir,su ana kadar okulda falan bircok kurula baskanlık yaptım orda nasıl zorsaki benim kurullarım bu kadar geniş ve ceşitli insanlardan oluşmazdı,onları bile memnun etmek zordu,bu 1 2 diye baslar gider,o yüzden yapılabilcek en iyisi olmuski bunu bartında oturan biri olarak soyluyorum:naber

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
2-3 sorumsuz kişi yüzünden yine can sıkıntısı:(