sizce bu fiyat fazlamı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan recoba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya Ustaya Götürdüğünde Arabanın Haşatını Çıkartıyolar. Benim Broadway RL de Benzin Sorunu Var. Sadece LPG de Çalışıyor. Benzin Aktarımı Tam Gerçekleşmiyor. Ustaya Götürdük, Daha Beter Oldu. Eskiden En Azından Kötü Olsada Benzine Geçiyordu. Şimdi İyice Rölanti Ayarı Dengesizleşti, Perfonmansında Değişiklik Oldu. Her Önüne Gelen Usta Olmuş (!)

aynen üstadım benimde araç benzinli bugüne kadar lpg hiç görmemiş ama araç fazla yakıyor ve bazen bariz bir şekilde benzin kokusu oluyor baktırdım şu benzin kokusu için bir şey bulamadılar ve karbüratör ayarı yaptır dediler bende nasip olursa yaptırcam birde araç az yaksın diye karbürabere giden havayı kısmış şimdi araba bir kasıntı halinde iyice eline yüzüne bulaştırdılar araba eskiden daha seriydi şimdi iyice ses var görüntü yok gibi birşey yani aynı durumu yaşıyor gibiyiz eğer bir değişiklik oldukça burda paylaşımda bulunacağım mesajınız için teşekkür ederim inşallah sorununuz düzelir saygılar..

eskiden rni m vardı , broadway lerin en güzeliydi onun baskı balatasını valeo 110tl ye aldım 75tl ye ön 2 adet amortisör adım sasch marka, aks körüğünü aldım şanzımana baglı olan tarafın 5tl set olarak köruk patlamış yag kacırıyodu, 500ml 10 numara makıne yagı aldım yada 9 numaramıydı 2.5tl felandı sanırım, ayrıca hava filtresi yağ filtresi, motor blogunu dandık bı yag ıle yıkayıp bosaltıp tekrar kalıtelı mobıl 1 10 40w yag koydurttum onada 100 vermıstım, debrıyaj aks körüğü amortisör değişimine felanda işçiliğine 150 verdim toplam ıscılık toplamda bu ıslemlerın hepsıne 500tl harcamısım

eskiden rni m vardı , broadway lerin en güzeliydi onun baskı balatasını valeo 110tl ye aldım 75tl ye ön 2 adet amortisör adım sasch marka, aks körüğünü aldım şanzımana baglı olan tarafın 5tl set olarak köruk patlamış yag kacırıyodu, 500ml 10 numara makıne yagı aldım yada 9 numaramıydı 2.5tl felandı sanırım, ayrıca hava filtresi yağ filtresi, motor blogunu dandık bı yag ıle yıkayıp bosaltıp tekrar kalıtelı mobıl 1 10 40w yag koydurttum onada 100 vermıstım, debrıyaj aks körüğü amortisör değişimine felanda işçiliğine 150 verdim toplam ıscılık toplamda bu ıslemlerın hepsıne 500tl harcamısım

peki kardeşim bunu hangi tarihte yaptırdın yenimi yoksa eskimi eğer yeni ise çok iyi bir fiyata yaptırmışsın tekrardan hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin malesef ben baya bir kazıklandım bunun farkına vardım ama iş iş den geçti artık bundan sonra fiyat alıp yaptırmak olucak. Verdiğin bilgi teşekkür ederim.

peki kardeşim bunu hangi tarihte yaptırdın yenimi yoksa eskimi eğer yeni ise çok iyi bir fiyata yaptırmışsın tekrardan hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin malesef ben baya bir kazıklandım bunun farkına vardım ama iş iş den geçti artık bundan sonra fiyat alıp yaptırmak olucak. Verdiğin bilgi teşekkür ederim.

yeni daha geçen sene temmuzda yaptırmıştım, arabamı sattım şuan laguna kullanıyorum r9 a bu kadar tamır masrafı ettıkten sonra laguna felan bınılır yanı kım aldıysa yada yaptıysa o parca fıyatlarını cok ucurmuş broadwaye mıllet parcası ucuz işçiliği ucuz diye biniyo, 400 liraya r9 a motora segman atıyolar conta degısıyolar komple, eğer yakınsan Ben tokat merkezdeyim ustamda iyidir ucuz ıscılık ve saglam ıs yapar broadwayıde ona yaptırmıstım lagunayıda ona goturuyorum eger buralardaysan numarasını felan verebılırım, allah sanada kazasız belasız bınmeyı nasıp etsin

Geri