Siyah Clio 4 İçin Jant ve Lastik Önerileriniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan GkhnUz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GkhnUz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, 2016 model siyah clio 4 joy model aracımın jantlarını ve dolayısıyla lastiklerini değiştirmek istiyorum. Aracın üzerinde şu anda 15" kapak jantlar var. Yana yakıla şu jantların 16" liğinden arıyorum ama bulamadım : https://www.google.com.tr/search?q=...UICigB&biw=1920&bih=974#imgrc=kn3yBqvL7Uwn_M:

Aracı hem 16" janta hem de buna uygun bir lastiğe çevirmek istiyorum. Aracımda şu anda Bridgestone EP25 185 65 R15 lastik var. Forumu incelediğimde 205 55 16 kullananların genelde memnun olduğunu gördüm. Aracımı tamamen simsiyah yapma taraftarıyım ama önerilerinize de açığım, yakıştırdığım bir gümüş jantı da takabilirim.

Önerdiğiniz 16" jant ve lastik modellerini bekliyorum.

Son düzenleme:
Bir soru soracağım arkadaşlar, 2016 model veya 2018 model CLİO arasında jant arasında bir fark var mı? Ben hepsi 4x100 olarak geçiyor diye biliyorum. Jant bakarken nasıl bakmam gerekiyor acaba?

Bir soru soracağım arkadaşlar, 2016 model veya 2018 model CLİO arasında jant arasında bir fark var mı? Ben hepsi 4x100 olarak geçiyor diye biliyorum. Jant bakarken nasıl bakmam gerekiyor acaba?

2018 model 17" dir. benim aracım 2015 model 16"

Merhabalar, 2016 model siyah clio 4 joy model aracımın jantlarını ve dolayısıyla lastiklerini değiştirmek istiyorum. Aracın üzerinde şu anda 15" kapak jantlar var. Yana yakıla şu jantların 16" liğinden arıyorum ama bulamadım : https://www.google.com.tr/search?q=...UICigB&biw=1920&bih=974#imgrc=kn3yBqvL7Uwn_M:

Aracı hem 16" janta hem de buna uygun bir lastiğe çevirmek istiyorum. Aracımda şu anda Bridgestone EP25 185 65 R15 lastik var. Forumu incelediğimde 205 55 16 kullananların genelde memnun olduğunu gördüm. Aracımı tamamen simsiyah yapma taraftarıyım ama önerilerinize de açığım, yakıştırdığım bir gümüş jantı da takabilirim.

Önerdiğiniz 16" jant ve lastik modellerini bekliyorum.

ben jant ve lastiğimi satıyorum arkadaşım ilgilenirsen görüşelim. orjinal 16" renault jant ve lassa lastik var. Ebatlar 195x65xr16 lastikler sıfır ayarındadır.

ben jant ve lastiğimi satıyorum arkadaşım ilgilenirsen görüşelim. orjinal 16" renault jant ve lassa lastik var. Ebatlar 195x65xr16 lastikler sıfır ayarındadır.

Orjinal jantlarını almayı düşünmüyorum yine de teşekkür ederim cevap için. Ben inç bazında değil de bijon ve diğer özellikler bazında sordum. Bir arkadaşım servise gittiğinde 2018 clio jantlarının 2016 modele uymayacağını, kampana tarafında değişiklik olduğunu söylemişler. Bu doğru mudur yoksa 4x100 15" 16" 17" jantların hepsi araçlarımıza uyar mı? Bunu bilmek istiyorum.

2017 2018 2016 clio 4 lerin dolu modelinin jantları 16 ve 4x100. opsiyon olan jant 17 dir .

Peki arkadaşlar jant alımı için hangi yöntemi önerirsiniz? Önerdiğiniz markalar var mıdır? Ben bu konuda baya bir acemiyim ve ilk defa böyle bir araştırma içine giriyorum. O yüzden hangi marka kalitelidir, nerelerden alınmalıdır bunu bilmek istiyorum. Bilgi sahibi arkadaşlar beni de aydınlatırsa çok mutlu olurum...

icon jantlarından alıp takabilirsiniz internette vs bolca satılık olması lazım.

Geri