Clio 4 1.2 joy 75 hp (siyah) alma aşamasındayım acil yardım.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Draniela
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Punto 1,3 multijet diesel'den sonra Clio 4 1,5 diesel İkon almanızı öneririm!

Ben de onu istiyorum fakat o zaman kredi olayı çok yükselir 15 ay sıfır faizden yararlanmak istiyorum ben. Hatta onu da 1 yıl olmadan kapamayı planlıyorum o yüzden kasmadan alabileceğim 1.2 joy

Kardesim tek bir sikinti yasarsin, oda 75 bg, gerisi hallediliyor zaten.

gitmemesi problem değil ama genel olarak herkes farklı bir bilgi veriyor.

Sanırım kronik sorunlar halledildi 2015 te yazılan şikayetler hep önceki yıllardan. direksiyon kutusu olayı önemli orjinale çevirip garantiden değiştirmeyle falan gerçekten uğraşamam, zamanım yok çünkü :)

yakıt konusu tamamen farklılık gösteriyor ama 7 falan yakalayabilirsem yetecek.

ayrıca şu yükseklik mekanizmasını ne diye takmamışlar aklım almıyor :D 1.5 joy kullandım sanki böyle kamyon tepesinde gibi hissettim ben koltuğu hep en alt seviyede kullanıyorum çünkü :)

Ben de onu istiyorum fakat o zaman kredi olayı çok yükselir 15 ay sıfır faizden yararlanmak istiyorum ben. Hatta onu da 1 yıl olmadan kapamayı planlıyorum o yüzden kasmadan alabileceğim 1.2 joy

gitmemesi problem değil ama genel olarak herkes farklı bir bilgi veriyor.

Sanırım kronik sorunlar halledildi 2015 te yazılan şikayetler hep önceki yıllardan. direksiyon kutusu olayı önemli orjinale çevirip garantiden değiştirmeyle falan gerçekten uğraşamam, zamanım yok çünkü :)

yakıt konusu tamamen farklılık gösteriyor ama 7 falan yakalayabilirsem yetecek.

ayrıca şu yükseklik mekanizmasını ne diye takmamışlar aklım almıyor :D 1.5 joy kullandım sanki böyle kamyon tepesinde gibi hissettim ben koltuğu hep en alt seviyede kullanıyorum çünkü :)

2015 mart çıkışlı Clio İcon var.

Kronik sorunlardan sadece EDC problemi ve trim sesleri problemini yaşıyorum.
Bunun dışında viraj denge çubuğu ya da direksiyon kutusu sorunları yaşamadım.

Ama aracın sadece görüntüsüne kanma iyice araştır derim.

Yorumlar çok değişken. Trend x ile joy aynı para içi fiestanın daha iyi ama yüzü eskidi clio ise tasarımda boy boy önde.. Tatilimin bitmesine az kaldı dönünce bir karar vermek zorundayım artık

Geri