SIfIR MEGANE 4 ICON 2016 MODEL

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan onurruno
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba ne 2. Eller icin internette yazan fiyatlara nede bayinin verdigi fiyatlara aldanmayin biraz daha pazarlik yapin kafaniza yattiysa 2016 yi alin. Bugun bi tanidigim aldi, aldigi rakam ve arac ekte mevcut.

Yakıt dediğin yakılır
6b0eb90bb3fdbdb7c91b06147f619d0f.jpg

Merhaba ne 2. Eller icin internette yazan fiyatlara nede bayinin verdigi fiyatlara aldanmayin biraz daha pazarlik yapin kafaniza yattiysa 2016 yi alin. Bugun bi tanidigim aldi, aldigi rakam ve arac ekte mevcut.

Yakıt dediğin yakılır
6b0eb90bb3fdbdb7c91b06147f619d0f.jpg

Bu fiyata nasıl alır imkansız. Hiç bir bayi bu kadar indirim yapmazki zaten 3-4000 kazanıyor. Burda bilinmeyen birşey var

Siyah renk olduğu için ucuz vermiş olabilir sadece beyaz rengi bu fiyata vermez

Tmm eski araba getirince takasla 10.000 indirim yapmıştım .tmm belli oldu

İnsanları yanıltmayın . Milletin arabasının değerini düşürmeyin

Total de 17350 lira indirim yapar mı. Bayi bırak kar ı bundan Zarar eder

Total de 17350 lira indirim yapar mı. Bayi bırak kar ı bundan Zarar eder
Kimseyi yaniltmiyorum uyanik olun diyorum isterseniz gidin fazladan para verin ben uyariyorum sadece sizleri ister dinleyin ister dinlemeyin secim sizin. Ayni bayidrn son 2 yilda aldigimiz 8. Arac bu oldu. 130 a 3-4 bin km de 2017 bulsam gider onu alirdim. Aracin liste fiyati opsiyonlarla birlikte 165 tutuyordu. Hala zarar eder diyorsunuz demekki etmiyorki veriyor araci bu fiyattan az uyanik olun.

Yakıt dediğin yakılır

2016 model olmasi ( arabanin kazasi tamiri vs yoksa ) hic bi seyi degistirmez acikcasi. Zaten araci alirken cok uyguna aliyorsunuz. Bakim maliyeti beklemisligi ve bunuda o fiyata ben sayarim derseniz alinabilir. Acikcasi ben alirim. Bi sene eski bi sene yeni benim icin farketmez. Uzun donemde bakimi hesaplayin atiyorum triger iki sene sonra degisecek guncel arac alsaniz 4 sene ( zincir varsa bunu bos gecin ) veya ne bileyim agir bakimlar birinde 2 sene de guncel model de 4 sene sonra gibi maliyetleri hesaplayin uygun gelirse alin derim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kimseyi yaniltmiyorum uyanik olun diyorum isterseniz gidin fazladan para verin ben uyariyorum sadece sizleri ister dinleyin ister dinlemeyin secim sizin. Ayni bayidrn son 2 yilda aldigimiz 8. Arac bu oldu. 130 a 3-4 bin km de 2017 bulsam gider onu alirdim. Aracin liste fiyati opsiyonlarla birlikte 165 tutuyordu. Hala zarar eder diyorsunuz demekki etmiyorki veriyor araci bu fiyattan az uyanik olun.

Yakıt dediğin yakılır

28.000 indirimden bahsediyorsunuz. Hiçbir zaman olmaz. Oyak mensuplarına bile böyle indirim yapılmıyor. Orda eski arabaya verilmiş o sayılmış. Onu gözden çıkarmayın

28.000 indirimden bahsediyorsunuz. Hiçbir zaman olmaz. Oyak mensuplarına bile böyle indirim yapılmıyor. Orda eski arabaya verilmiş o sayılmış. Onu gözden çıkarmayın
Tamam arkadasim sen git istersen 180 ver al. Uyanik olun pazarlikla bu rakama alabiliyorsun arabayi diyorum hala alamazsin diyorsun. Karsinda fatura duruyor hala inkar ediyorsun. Cebinde pesin paran olsun su meshur sifir yada dusuk faizli kredileri kullanma interetteki liste fiyatlarinin %10 altina herturlu alirsin bayiden arabayi. Zaten bizde %12 indirimle almisiz. O kullandiginiz dusuk faizli kredilerin asil maliyetlerini hic hesaba katiyormusunuz ki??

Yakıt dediğin yakılır

Geri