Saç döktüren M5 / Bu Adam İnsan mı ? ! ! !

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnsan olsa öyle araç kullanmaz, hayvan desen hayvanlar bile başkalarının canını böyle aptalca bir şey için tehlikeye atmaz...

umutseckinakbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle bende onaylamıyorum ama adam gerçekten bilekli

ilker35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne içtin sen ya :D

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence arabada bir sorun var bi rot balanscıya felan mı götürmesi gerek bilemiyorum artık çünkü araç düz gidemiyor sürekli yan yan :)))))))

memo_16

Bilgi Girilmemiş
ben Gta da bile böyle oynamıyorum ama bide şu gerçek var bunu istanbul trafiğinde yapamaz neden çünkü o makas atarkan arkadan milletde gaza gelip makaslar yada ondan önce o makaslara başlayan biri olur ve Türkiyede bi yere %99 vurur böye kullandığında, Ankaradada kullanamaz neden adamı alaşağı ederler sen misin bize artislik yapan diye :p :D :D ardındanda öteki bmwciler çıkar piyasaya :D :D şakası bir yana adam felaket kullanmış ama yaptığı hareketler bir o kadarda tehlikeli ve diğer insanları riske atmış :S

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bira içerken izleme gafletinde bulunmayın :D ağzımı kesiyordum hehe

purmol

Bilgi Girilmemiş
Şekerlenmiş heralde bu . Türkiyede olsa sanmıyorum kurtulsun 10 defa patlatırlardı .

19bao07

Bilgi Girilmemiş
adamın o kelini itelerler Türkiye'de... :) izmir istanbul da boyle gıtsın maks 5 dksı var :) ya patlatır yada biri çeker vurur bunu

McvPower

Cem Deniz AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trafikte yaptıkları dogru degil tabiki ama cidden helal olsun adama :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şahısta Fena Direksiyon Hakimiyeti Var :bravo

Aracıda Unutmamak Gerekir 3.8 Motor M5

Fakat Bu tarz Sürüşler İllaki Halk İçinde Hiç İyi Görülmez Masum İnsanların Canına Malına Kast Etmeye Gerek Yok.Dünyanın Her Noktasında Bu Tarz Sürücüler Var Mağlesef Buna Aslaa Çare Bulunamıyacağı Kesin..