Rlink2'de navigasyon ve uygulamalar menüsünün olmaması

bugcebilge

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[COLOR=var(--primary-text)]Arkadaşlar selam. Bir haftadır 2018 icon edc ile aranızdayım. Sorum şu. Rlink2 ekranda navigasyon ve uygulamalar menüsü yok. Böyle bir şey başına gelen var mı ? Servis ile görüştüm. v7 yapılır ama onlar geri gelmez diyor. Bu menü nasıl silinir veya nasıl geri gelir bileniniz var mı ? Benim hatam değilken servisin o menüler gelmez, yapacak bir şey yok demesi normal midir. Teşekkürler

[/COLOR]

[COLOR=var(--secondary-text)][FONT=&quot]
[COLOR=var(--secondary-text)]11 Yorum

[/COLOR]

[/COLOR]

[/FONT]

Hocam bunu ben de merak ediyorum. Benim araç da 2017 model. Benim Rlink te de navigasyon ve uygulama menüsü yok. Fakat Android auto ve Apple car direk çalışıyor.

Evet bende de aynı durum var. Reno müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bizim ülkede BTK kararından dolayı böyle bir sürüm olmuş. Ben de bu hali ile v8-v9 yapabilir miyim onu merak ediyorum. v7 yaptım serviste, bir şey değişmedi

Evet bende de aynı durum var. Reno müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bizim ülkede BTK kararından dolayı böyle bir sürüm olmuş. Ben de bu hali ile v8-v9 yapabilir miyim onu merak ediyorum. v7 yaptım serviste, bir şey değişmedi

Merhaba arkadaşlar olmaması ilginç muhtemelen ddt4all ile açılabiliyordur araştırmak gerek fakat çokta birşey kaybetmiyorsunuz uygulamaların çoğu internet istiyor araca rlink e internet veremiyorsunuz o yüzden uygulamalar kullanılmıyor. Zaten çokta kullanılacak bir uygulama yok. Ayrıyetten navigasyondada internet olmadığından trafik bilgisi alamıyorsunuz benim aracım da var fakat ben genelde carplayden google Map kullanıyorum. Carplay den kullanınca tek sorun benim aracım da headup Display var Rota bilgisini oraya atmıyor oda çok büyük bir kayıp değil. Yani çokta üzülmenize gerek yok :)

Merhaba arkadaşlar olmaması ilginç muhtemelen ddt4all ile açılabiliyordur araştırmak gerek fakat çokta birşey kaybetmiyorsunuz uygulamaların çoğu internet istiyor araca rlink e internet veremiyorsunuz o yüzden uygulamalar kullanılmıyor. Zaten çokta kullanılacak bir uygulama yok. Ayrıyetten navigasyondada internet olmadığından trafik bilgisi alamıyorsunuz benim aracım da var fakat ben genelde carplayden google Map kullanıyorum. Carplay den kullanınca tek sorun benim aracım da headup Display var Rota bilgisini oraya atmıyor oda çok büyük bir kayıp değil. Yani çokta üzülmenize gerek yok :)
Usta sıkıntı şu. Şimdi güncelleme yapamıyorum. Servis v7 yaptı. v8-v9 olmuyor. Boş belleğe kullanıdığım sürümü yedek alamıyorum. Bir de menünün eksik olması güzel görünmüyor. Klimanın ekrandan kontrolü yok

Usta sıkıntı şu. Şimdi güncelleme yapamıyorum. Servis v7 yaptı. v8-v9 olmuyor. Boş belleğe kullanıdığım sürümü yedek alamıyorum. Bir de menünün eksik olması güzel görünmüyor. Klimanın ekrandan kontrolü yok

Muhtemelen araç garantilidir bunu servis halletmesi gerekir. Madem ki kullanımı etkiliyor. Klima ekrandan kontrol edilmiyor derken ana ekrandamı yok v8 de gelen yoksa hiçmi ekranda klima bölümü yok bir video çekip atarsan daha iyi anlaşılabilir.

Klimanın ekrandan kontrolü olması gerekli. Sürüş modlarını kullanabiliyor musunuz? Büyük ihtimalle o da çalışmıyordur.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam selamlar. ekran 7" mi yoksa 8.7" mi?

7 inç ekran... Versiyon 9 atıp kurtarayım dedim, bu sefer de alet çöktü yazılım sonrası :)

Geri