RFC Kasım Ayının Aracı Seçmeleri.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan *USTA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yakup41 - Yakup YALÇINKAYA
Hereke / Körfez
Renault Kangoo 1.4 RTE AC / 2001 aracımız 2007 yılından bize hizmet etmekte tamamen pampa görünümlü 15 spoon jant , carub marka son susturucu , üzerinde orijinalden olmayan devir saatli panel , orijinal konsol aydınlatmasında artılar , 30.000 k pembe xenonlar , üzerinde oynanan orijinal yayları , tatmin edici bir ses sistemine sahiptir.

Böle bi Kangoo`nun benim memleketimden olması beni çok gururlandırıyor oyum tabikide saygı değer İL TEMSİLCİMİZİNDİR.! qw :D :D

Önemli olan katılım, muhabbet, heyecan .... herkesın arabası güzel, gönüllerde birinci tabıkı... nerde bu hurdamod stayla arabalar beya... :cool:ıslık

valla daha eskıler var kardeşim... onlar bitsin, sıra yenılerede gelecek nasılsa... müracaat dosyasını yapmışınız nasılsa, aylık koyun sayfaya, sıra nasılsa gelecek... no panık no stress... :cool:
abi 98 cabrio giriyomu eski statusune :D ona göre ileriki aylarda 1 oy garanti olsun :D

zaten çok eskı fazla araba yok gibi... sıra çabuk gelir sana... :cool:

kango çok güzel sahibi iyi bakmış iyi ilgilenmiş benim clio SL yİ ezecek gibi duruyor:)

Böle bi Kangoo`nun benim memleketimden olması beni çok gururlandırıyor oyum tabikide saygı değer İL TEMSİLCİMİZİNDİR.! qw :D :D

bu arada muhabbetten kaynadı kangooda :D çok güzel araç jantlara bayıldım özellikle :D başarılar :)

hepinize teşekkür ederim bakalım neticeyi merak ediyorum

Auaowww '' LL '' Kangoo'mu O :aytuğ
Hayırlı Olsun.

Mehmet Abi anlaştıkmı ben sana oy vericem sen 131 vercen :DDD ?? :DDD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri