RFC- Ankara Buluşması ve Anıtkabir ziyareti...

Geçen buluşmada NOS tüpümüz vardı bu sefer piknik tüpüyle gelecem sefer tasında yemek mini ocak ne olur ne olmaz bızım kafa esiyo sardırıp gidiyoz telelliden aşşaaa polatlıya doğru

Geçen buluşmada NOS tüpümüz vardı bu sefer piknik tüpüyle gelecem sefer tasında yemek mini ocak ne olur ne olmaz bızım kafa esiyo sardırıp gidiyoz telelliden aşşaaa polatlıya doğru

esincan deli dolu heyacan :D aldı başını ovalara kırlara gitti garibim:D şaka bi yana tarih istiyoruz İSTANBUL :D yeter daaaa

Ekime sarksında benim yıllık izine denk gelsin o zman:D

bana taş atma İhsanım ;
yeni bir navigasyon aldım outdoor tarzı kısa yol diyorsun direk karpuz tarlalarına dalıyor navigasyon hehehe

bana taş atma İhsanım ;
yeni bir navigasyon aldım outdoor tarzı kısa yol diyorsun direk karpuz tarlalarına dalıyor navigasyon hehehe
Aman abi buluşmalara gelirken herkes navisini güncelleyip gelsin :)ondan sonra yapıştırıp gidiyoruz allah ne vediyse:)

bana taş atma İhsanım ;
hehe ben o sendeki navıyi arazide kullanıyorudum :) al bir 4x4 :P yakışır kardeşime
Evet istanbul tarih bekliyoruz :)

cliodan sonra düşünüyorum...
kamp malzemem falan hazır navide hazır...
bir tek 4x4 üm yok oda yakında....

Halil emmiyle konuştum geleceklermiş ama tarih ayarlıyorlarmış...

esincanım gelmiş beee tatil kuşu nerelerdesin :) bende dedim ki esincan aldı başını yunan adalarına gitti herhalde dedim hehe hehe hehe

kimse katılım göstermiyorki bizde katılım bekliyoruz 3 kişimi geleceğiz :),ayarlasın herkes kendi İSTANBUL..

Ankara olunca iş değişti tabi olmassa ortada bi yerde buluşalım yaw:)

Geri