Renault Talisman'a Radar Monte Ederek Adaptif Hız Sabitleyici Fonksiyonu Kazandırmak

Merhaba. Aracınızda radar var mı?

talisman ön radar

Diğer konuda 1.6 tce talisman aldığınızı yazmışsınız. Türkiye'de mi yaşıyorsunuz?

Bu işi Talisman'a Avrupa ve Türkiye'de ilk yapan kişi benim. O yüzden burada yaşıyorsanız bu iş için ben yardımcı olabilirim.

Turkıye de yasamıyorum ama yılın 2-3 ay ı Turkıye deyim. Gelmeden önce ırtıbata gecmek isterim. Teşekkur ederim.

İşlem aynı benim aracımdaki gibi birkaç gün sürecektir. Ayrıca radar, ACC 'li direksiyon,Radar uyumlu ön ızgara ve radar uyumlu ön amblem lazım. Uygun kablo ve soket bende var.Diğerleri yok. Diğerlerinin toplamı bugünkü fiyatlarla sadece malzeme 10 bin TL'yi geçer.Net fiyat vermek bu döviz kuru hareketliliği ile zor.

İşlem aynı benim aracımdaki gibi birkaç gün sürecektir. Ayrıca radar, ACC 'li direksiyon,Radar uyumlu ön ızgara ve radar uyumlu ön amblem lazım. Uygun kablo ve soket bende var.Diğerleri yok. Diğerlerinin toplamı bugünkü fiyatlarla sadece malzeme 10 bin TL'yi geçer.Net fiyat vermek bu döviz kuru hareketliliği ile zor.
sana ulasabileceğim iletişim yolu nedir

@Befe güzel bilgiler için teşekkürler. Peki ben olayı biraz daha değiştireyim. Araç 2015 kadjar icon paket. Şerit takip, kör nokta, acil frenleme gibi opsiyonları var. Tek eksik ACC yok. Bunun için bir çalışma yapılabilir mi? Bir fikriniz var mı? Bu arada Kitapçığında ACC'den bahsedilmiş. Yurt dışındaki modellerde muhtemelen kullanılmış ve internet sitelerinde de radar parca kodu ile bulabiliyor. Fakat panjur bulmak sanırım sıkıntılı.

Son düzenleme:
Merhaba. Rica ederim. Evet bu mümkün. Ama eskiden olduğundan çok daha zor. Çünkü renault bu tarz işlemlerin yapılmasını engellemek maksadı ile yazılımsal olarak kilitledi. Yani uyumlu radar montajı ve kablolama yeterli olmayacak. Çünkü yazılım yapılması gerekecek.

Geri