Renault Talisman Touch/ Icon farkları

100 bine en full olani vereceklerini bilsem passat siparişini simdi iptal ederim.

100 bine en full olani vereceklerini bilsem passat siparişini simdi iptal ederim.

Passat ın en full olanına ne fiyat aldınız ? veya hangi donanım için sipariş verdiniz fiyat ne oldu ?

Çünkü passat en full değilse Eller serbest Yok ,Katlanır yan aynalar yok ,Cruise bile orta donanımda var giriş donanımında yok.

Comfortline alırsanız düz dizel 107.000TL ve hız sabitleyici var ama Eller serbest , katlanır yan aynalar gibi donanımlar yok bunları almak isterseniz

Higline 1.6 tdi 120 Hp Düz 122.700Tl
Highline 1.6tdi 120 Hp DSG otomatik 137.200Tl cam tavan da yok.

Üstelik 1.6 tdi ama 120Hp hemde her an yeni bir duyuruyla bu motorda hileli çıkabilir :)

Şimdi passatta fiyatlar bu iken talisman full den 100.000Tl olmasını beklemek ??

Talisman Touch passat comfortline dan dolu neredeyse passat highline ayarında onun için Talismanı bekleyin
:eyv

Araç subat sonu gelecek. İstediğim zaman vaz geçme şansım var.
Siparişim 1.4 tsi comfortline 125ps Otomatik.
Hemen hemen 105 bin dalan.
Ama talisman alacak olsam kesinlikle manüel alirdim. Dci motoru manüel kullanacaksın abi ya. Tadını o zaman alıyorsun. Acaba talisman baz donanım da direksiyon simidinin arkasinda cam gösterge varmı ismini bilmiyorum. Ama çok hoşuma gitti o

Kardeşim aynı paraya dizel otomatik ICON Kadjar var :)

Talisman manuel dizeli hem de daha donanımlısını 1.4 tsi dan ucuza alırsın.Comfortline da ne katlanır yan aynalar ne de eller serbest var.

1.2 130hp EDC ICON Talismanı daha iyi fiyata alırsın
:eyv

Araç subat sonu gelecek. İstediğim zaman vaz geçme şansım var.
Siparişim 1.4 tsi comfortline 125ps Otomatik.
Hemen hemen 105 bin dalan.
Ama talisman alacak olsam kesinlikle manüel alirdim. Dci motoru manüel kullanacaksın abi ya. Tadını o zaman alıyorsun. Acaba talisman baz donanım da direksiyon simidinin arkasinda cam gösterge varmı ismini bilmiyorum. Ama çok hoşuma gitti o
On konsoldaki cam dediginiz opsiyonel olarak aliniyor ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Talisman sadece dizel olarak gelecek diye biliyorum

Talisman sadece dizel olarak gelecek diye biliyorum

Haklısın aklım megane 4 e gitmiş ,Talismanda sadece 1.6 TCE olacaktı o da vergi dezavantajından gelmez.

Energy dci 110 1.4tsi dan ucuz olur merak etme üstelik dizel ve daha donanımlı araç almış olursun.Şubat sonu gelmesi iyi olmuş karşılaştırma yapabilirsin.

Passat güzel ama gereksiz pahalı ve Talisman pazar kapmak için çok daha iyi özelliklerle uygun fiyata çıkacak .Üstelik renault bu modeli kendisi geliştirdi ve mercedes ten kalite kontrol kısmında Talismana özel destek aldı :eyv

Öndeki cam gösterge headup display diye geçiyor :)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim cevaplar için. Biran önce artık verseler fiyatları çatlıcaz

Geri