Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Bendede soğuk havalarda motorun sağ tarafından cik cik diye bir ses geliyor,aynı sorun olurmu acaba?:soru

olabilir ustam benımde soguk havalarda ugultu yapıodu dur kalklarda ve trafıkte cok yapıordu son olarak ses komple ortaya cıkınca goturdum tertemız yapıp werdıler dogrusu sızde bı servıse ugrayın ıstersenız

Bendeki motor ısınınca geçiyor.Motor soğukken dinlemeleri gerekiyor onun için akşamdan bırakmak gerekiyormuş aracı.O işde bana uymadı bakalım ne olur,illaki bırakacaz bir yolunu bulup.

Bendeki motor ısınınca geçiyor.Motor soğukken dinlemeleri gerekiyor onun için akşamdan bırakmak gerekiyormuş aracı.O işde bana uymadı bakalım ne olur,illaki bırakacaz bir yolunu bulup.

inşallah ALLAH BUYUK PROBLEM VERMESIN İYİ GECELER

Bakımı yaptırdınmı sen Başkan.
Henuz Yaptirmadim Onuda Onumuzdeki Hafta Yaptiracagim İnsallah
Gecen cuma kanguruyu servise biraktim sag taraftan gelen bi ses yüzünden kayişlarin bilyasi bozulmus diye dusunurken servise biraktim bi sikinti oldugunu onlarda soyledi arabayi cumartesi ogleden sonra aldim ve sonuc triger seti devir daim v kayişi ve bilyeleri antifirz komple degişim yapmişlar minnettar kaldim dogrusu
Hangi Servisde Yapildi İslemler ? Garanti Kapsaminda Yapildi Degil Mi ?

taktım abi de fotoları cekmeye fırsatım olmadı sarj bıttı ınan :) takılırken ama ustunde cekerım ve harbıden cok fark ettı ya kıs lastıklerı cok guzel ama kuru zemınde hızlanınca turbo oter gıbı ses cıkarıo yere yapıstıgından olsa gerek :)
Uygun Fiyata Hallettin Lastik İsini Bir Ara Cek Fotosunu Kardesim Ben Bugun Telefonla Fiyat Aldim Lassa İcin En Uygun Diyen 160 Dedi Michelin Yada Continental Karaborsa Fiyat Bile Vermiyorlar

henuz yaptirmadim onuda onumuzdeki hafta yaptiracagim insallahhangi servisde yapildi islemler ? Garanti kapsaminda yapildi degil mi ?
Mahmutbey çetaşta yapildi abi garanti kapsaminda yapildi

uygun fiyata hallettin lastik isini bir ara cek fotosunu kardesim ben bugun telefonla fiyat aldim lassa icin en uygun diyen 160 dedi michelin yada continental karaborsa fiyat bile vermiyorlar
aynen abi ama haber werdik söyledik lastik yok piyasada ya kaç kişi geldi lastikleri taktirirken yok yok çektiler bu hafta ici ici gelecekmis ama su war lastikten anlamayan adamlara eski tarihli lastik verebilirler dikkat etmek gerek

Kis Lastigi Yok Satiyor Eski Tarihli Olmaz Gibi Ama Dikkat Etmeli Yinede

Merkezi Kilitin Acilip Kapanmasi Sol Surgulu Kapidaki Swicin Temasindanmis Halloldu Cok Sukur

Geri