Renault dostlarina selamlar... (nereden nereye)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan diecastr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aramıza hoşgeldiniz.
Çok değerli bir koleksiyonunuz var.

aileye hoşgeldiniz , bu linkte benim yarım bıraktığım ve bacanağımın koleksiyonuyla birleşmiş nacizane bir koleksiyonum var . bacanağım gemi v.s baya uğraşıyor ve linkin devamı rc modellerde mevcuttur ...gemi ,savaş araçları ayrıca starwars kolleksiyoncusudur kendisi.
araç sayısı şu an sanırım 500 civarında ..

http://www.renaultfanclub.com/rc-model-araclar/458-magaza-degil-ev-bu-2-a.html

yeni aracınız hayırlı olsun çok beğendiğim bir kasadır :eyv

Bir site yöneticisinin, bir diğer hobi site yöneticisini ancak bu kadar güzel karşılaması olur bana göre...

Site yöneticiliklerimizi bir kenara bırakarak ve aynı işi aynı yaşlarda yapan iki insan olarak tanıştığıma çok mutlu oldum Ozan.
(Bu konu linkini kendi sitemde de paylaşacağım)

Renault forumunda ve tanışma mesajımın finalinde paylaşmış olduğum ayrı bir markaya göstermiş olduğun olgun tavır ve yaklaşımına sonsuz teşekkürlerimle...

Tüm forumların, sizler gibi yöneticilere ve üyelere ihtiyacı var.

Ben de ve bu anlamda tanışmış olduğum 1700 kişi ile aynı samimiyet içerisindeyim.

Son tercihim HYUNDAI olsa bile en kısa zamanda ve sevginiz/samimiyetiniz ile aranızda olmak dileklerimle...

Eski bir RENAULT dostu olarak belki de bir ilki yaşarız...

Böylesine özel bir durumu yaşamak dileklerim ve saygılarımla...

Son düzenleme:
Ailemize hoşgeldin iyi forumlar...:eyv
Çok güzel bir hobi ile uğraşıyorsunuz takdir ettim...:eyv

1700 kişilik model hobi forumunda ve aramıza yeni katılan bir kardeşime "Ailemize hoş geldiniz" derim... Aynı ve bu sıcak tavır ile karşılandığıma çok mutlu oldum.
İlgi ve beğeni yorumunuza teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Hoş ve bir o kadar anlamlı karşılamanıza tekrar teşekkürlerimle değerli arkadaşlar...
Mesajlarım içinde bahsettiğim üzere ve MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ sitemde, samimi yüreğiniz ile şahsıma vermiş olduğunuz değeri paylaştım...

=> DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI • Konuyu görüntüle - RENAULTFANCLUB.COM' a üye oldum... :))

Selam ve sevgilerimle...

Son düzenleme:
aramıza hoşgeldiniz model araçları bende çok severim bende de bir tane Renault 5 Maxi Turbo 1984 ve Clio Süper 1600 Race car var :)

​Hoşgeldin abi

Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim :)

Gökhan abim candır.. Bu arada ben de diecastr'den yeni geldim forumunuza değerli dostlar :))

Geri