Renault dostlarina selamlar... (nereden nereye)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan diecastr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

diecastr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize selamlar sevgili Renault dostları...
Bu özel siteyi, kendisini 5 yıldır tanıdığım değerli kardeşim, Haydar tavsiye etti... (MatraX_07)
38 yaşındayım ve 5 yıldır Antalya' da yaşamaktayım.
12 yıldır model araba koleksiyonerliği yapmaktayım. Bu anlamda kurduğum bir sitenin de yöneticisiyim. => DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI • Portal
Haydar kardeşim de, her ne kadar fazla aktif olamasa da bizim sitemize üyedir. :eyv
Siz değerli dostlarla tanışmamıza vesile olan konuyu bugün açmıştır ve ilginize şimdiden teşekkür ederim.

=> http://www.renaultfanclub.com/sohbet-muhabbet/36923-renault-plaza.html

Bu çalışmayı 20 günde tamamladım. Renault' a mail gönderdiğimde ise çok ilgilenilmedi ve; "Markamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz." şeklinde kısa bir cevap ile değerlendirildi o yıllarda... :)

p0027.webp

12 yıl emek verdiğim ve her ölçekten toplamış oldğum 750 adetlik model araba koleksiyonumun fotoğraflarından 1-2 kare ve ilgili linki sizlerle...

=> DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI • Konuyu görüntüle - Gökhan HEPARSLAN

fv0005.webp

fv0007.webp

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tanışmamıza ve üyeliğime vesile olan bu konu bir kenara dursun ve Renault ile ne zaman tanıştığıma gelelim... :)

Çocukluğum 1972 model bir VW kaplumbağanın içinde geçti... 06-KN-522
İkinci aracımız ise VW Variant idi... 06-DF-404
Daha sonra 1992 yılında kendi adıma 1962 model VW kaplumbağa aldım. 06-F-4696
1996 yılında da, hayalini kurduğum 1974 Model - 1303 BIG Volkswagen (kaplumbağa) aracıma kavuştum. 06-NS-584
Bu aracı ise 5 sene sonra satarak 2001 yılında sıfır km olarak almış olduğum 1.4 16V Clio RXT aracımı 9-10 yıl kullandım ve çok memnun kaldım. => 06-GGP-15

cl01.webp

cl10.webp

Bu aracımı, Antalya Zamanlar Renault servis ile takasa girerek ve
2010 yılının Nisan ayında sıfır km olarak satın aldığım, DACIA SANDERO STEPWAY 1.5 DCI aracımın keyfini sürmeye başladım... =>
07-GH-162

DSC08683.webp

gh001.webp

1 depo mazot ile 1024 km yol yapan bu yakışıklıyı 2 yıl kullandıktan sonra 28000 km' de iken sattım.

Böylelikle 12 yıllık Renault maceram bitmiş ve yeniden başlamış oldu derken; hala ve hala ZAMANLAR RENAULT Servisine giderim ve orta şekerli kahvem hazırlanır... :)

Arabalar gelip geçer ama dostluk baki kalır...
İçimdeki Renault sevgisi asla bitmez ve eşime alacağım araba elbette bir RENAULT olacak...

Bu kadar uzun bir anlatım ve kendimi tanıtımımdan sonra samimiyetimi anladığınıza güvenerek ve anlayışınıza sığınarak yeni aracımı siz değerli RENAULT dostlarımla paylaşmak istedim. => 07-EZG-33

f35000.webp

f35001.webp

f35003.webp

Tüm değerli RENAULT dostlarına selam ve saygılarımı sunarım. reno

Son düzenleme:
Aileye hosgeldniz :eyv YEni aracınızda hayırlı olsun Kazasız belasız surusler :eyv

Aileye hoşgeldiniz evet stepway baya bir yol yapıyor,yeni aracınız hayırlı olsun

aileye hoşgeldiniz , bu linkte benim yarım bıraktığım ve bacanağımın koleksiyonuyla birleşmiş nacizane bir koleksiyonum var . bacanağım gemi v.s baya uğraşıyor ve linkin devamı rc modellerde mevcuttur ...gemi ,savaş araçları ayrıca starwars kolleksiyoncusudur kendisi.
araç sayısı şu an sanırım 500 civarında ..

http://www.renaultfanclub.com/rc-model-araclar/458-magaza-degil-ev-bu-2-a.html

ae9dc553.jpg

yeni aracınız hayırlı olsun çok beğendiğim bir kasadır :eyv

Ailemize hoşgeldin iyi forumlar...:eyv
Çok güzel bir hobi ile uğraşıyorsunuz takdir ettim...:eyv

Aileye hosgeldniz :eyv YEni aracınızda hayırlı olsun Kazasız belasız surusler :eyv

Finalde bir Hyundai paylaşsam da RENAULT ailesinin olgun tavrı ve karşılayışı beni her daim mutlu etmiştir değerli adaşım. :eyv
İlgine teşekkürlerim ve sevgilerimle...

hoşgeldiniz, maşallah sağlam bir koleksiyona sahipsiniz, yeni aracınız hayırlı olsun, keyifli forumlar

hoşgeldiniz.. Yeni aracınız hayırlı olsun..

Aileye hoşgeldiniz evet stepway baya bir yol yapıyor,yeni aracınız hayırlı olsun

STEPWAY' i her daim ve herkese tavsiye ediyorum. İlgi ve değerli yorumunuza teşekkürlerimle...

hoşgeldiniz, maşallah sağlam bir koleksiyona sahipsiniz, yeni aracınız hayırlı olsun, keyifli forumlar

İlgi ve beğeni mesajına teşekkür ediyorum Zazu... Geç olsada sizlerle olmak çok güzel...

Geri