R9 umla Dondukkkkk!!!

6 ay öncesine kadar bizimde broadway'imiz vardı ve her kış kapılar,kapı otomatikleri donardı :)

Abicim bu kadar cahil olmayın yok sıcak su dök yok başka birşey, adamlar bu iş için ürün üretmiş 10 tl ve çevremde kullananlar var sıktıklarında anında çözüyor diyor arkadaşlarım. Önemli olan anında ve kolayca çözüm sağlaması. 2013 yılına girdik millet uzaya gitti biz hala dededen kalma yöntemlerle..

WD40 kullan dediysem bir bildiğim var,sadece dış kollara veya kilide değil ,içeride kalan kısımlara da uygulayacaksın...

• Beğen
Tepkiler: Cem Catalbas
Abicim bu kadar cahil olmayın yok sıcak su dök yok baÅŸka birÅŸey, adamlar bu iÅŸ için ürün üretmiÅŸ 10 tl ve çevremde kullananlar var sıktıklarında anında çözüyor diyor arkadaÅŸlarım. Önemli olan anında ve kolayca çözüm saÄŸlaması. 2013 yılına girdik millet uzaya gitti biz hala dededen kalma yöntemlerle..

abi yaşına hürmetim var lakin cahil felan gibi kelimeler kullanmanı tasvip etmiyorum dediğin ürünün aklıma yattığını söyledim ve ilk fırsatta alıp deneyeceğim.

WD40 kullan dediysem bir bildiğim var,sadece dış kollara veya kilide değil ,içeride kalan kısımlara da uygulayacaksın...

Wd 40 ta olur sıkıntı orda değilde benim şuan arabanın kapısıyla uğraşacak alanım yok söküp dağıtabileceğim. Havalar ısınsa yağlamayı yapacağım Ankara nın Pursaklar ilçesinde oturuyorum ankaranın en soğuk ilçeleriden biri ne yazıkki.

camsilde amonyak var donan yerlerlere önceden sık bir dene işe yarar bence...

Arkadasim konustugun cumlelere dikkat et olurmu, senin karsinda 10 yasinda bir cocuk yok.. ! Ki milletten bizene banene yazdigin kelimelerin nereye gittigini once tart sonra yaz. Bu seni ikinci uyarim ikidir ayni usluplarla cevap veriyorsun yapma bunu lutfen !!!

Sicak suyun donmasinida ilk defa duyuyorum, sanki sibirya colundeyiz -20 derece soguk var sicak su donuyor. !! yapmayin Allah askina.. herkesin bir taktigi vardır birer ikişer ornek verir gecer, bende sicak su ornegini verdim. uygulanır uygulamaz kisinin kullanicinin bileceği bir iştir !!! bana düşmez Doğrumu.. !!

Uzaya cikanlar kimler ise rica et sende cik cunku uzayli gibi dusunuyor ve konusuyorsun !!!!

Iconcanımın R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gonderildi
:eyv:eyv

Sicak suyun donmasinida ilk defa duyuyorum, sanki sibirya colundeyiz -20 derece soguk var sicak su donuyor. !!

abi valla dün gündüz döktüğümüzde 1 dk içinde dondu bu sabahta resmen dökmemle donması bir oldu diyebilirim belki saniyeler pursakları bilirsin belki biz onun üst yüksek yerinde oturuyoruz etrafımızda millet lada kullanıyor bende düşünmüyor değilim lakin renault sevdası var

Bu arada bu konuya cvp veren herkese çok tşk ederim. Ustadan rica ederim konuyu kilitleyebilir misin abi. kimsenin benim açtığım konudan dolayı tartışmasını istememem iyi akşamlar.

Geri