R11 turbo faz 1

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ALoNso
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu konu bile madara edilmiş yahu
Azcık sakin olun valla
Adam arabasını tanıtıyor
Bu arabayı bizim KaanPakay'ın görmesi lazım
Hastasıdır
325_autowp.ru_renault_r11_turbo_1.webp
326_autowp.ru_renault_r11_turbo_2.webp

Katılıyorum .
Bu arabanın ilk stok yapılması lazım .
Kapı pandizotları , koltuklar vs vs . Özellikle içinde çok eksik var .
Emniyet kemerleri yeniden takılıp , o karbon kaplamalı yerler düzeltilmeli .
Arka spoileri de takılmalı .

Güzel toplanırsa ( Tabi R-9 ve R-11'i iyi tanıyan birisi lazım ) TR de tek olabilir .

ben kocaeli/gebzedeyim. sanayi istanbul/Yenisahrada cumartesi gideceğim yanına, iple çekiyorum.
Alırım, uğraşırım, yaparım diyen varsa;

Renault R 11 GTL 1984 Model 4.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 66163523
epey kaporta işçiliği var... sunroof orjinal

Renault R 11 Flash 1985 Model 6.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 69209282
temiz görünüyor fakat benim içime sinmedi... sunroof yok

Arabanın boya bittiğinde sticker lar ve jant haricinde dış görünüm orjinali ile aynı olacak.
arkaya orjinal kanadı takılacak. tamponlar farlar orjinal. fazladan koltuklarım ve egzosum var.
Karbon kısıma ufak bir çalışma yaptım. bir çerçeve açtım teyp yerleştirdim.
Daha canlı oldu.

40898_444614932420_608852420_5152563_5471893_n.jpg

Motorun turbolandıktan sonra böyle gözükecek :)

İlanda ki araçlardan birisi R-11 Elektronik , diğeride sizin farlardan bulamamış springe dönmüş güzel olmuş fena değil :D

Motor izmirden ömerin arabasının motoru sanırım! :)
ben 3 ü arasından kırmızıyı seçtim.

bu arada Turbo hemen değil. Belki ilerde...
Maddiyat sıkıntı yaratıyor turboda... başlangıçta 1500-2000 TL lazım...

Araç seçiminiz çok iyi olmuş . Renaultun eski arabalarını görünce dayanamıyorum :)

Bir aracı turbolamak bayağı masraflı oluyormuş . O yüzden siz iyisini bilirsiniz .

Araç ruyalarımı süsleyen biraraç :) Bilmeyenler tarafından birçok eleştiri almama rağmen gittim aldım. :)
Aracı turbolamakla bitmiyor. Bu aracın Türkiyede satışı olmadı. Gelen gümrük yolu ile geldi.
Turbosu patlayan ya Fransadan parça sipariş etti, ya farklı modifikasyonlar denedi, yada turboyu iptal edip fransız r9 performansı ile binmeye devam etti (örn. benim araç)

Önceki mesajdada söylediğim gibi işe başlarken 2bin Tl cepte olmalı. Onunla kalmayacaktır. Mutlaka biryerlerden patlak verir.
Bilgilerde yanlıım olabilir. Araştırıp öğrendiklerimi aktarıyorum. yanlışım vara affedin!

maşallah, kazasız belasız.

Amin. cümlemiz kazasız inşallah! :) teşekkürler...

Geri