Megane II Faz 2 Spor yay

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mgn333
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
peki arkadaşlar 5 cm lik orjinal amortisörlerle kullanıldığında zararı nedir ön takımlara çok zararı var mıdır dikkatli kullanımda ben zaten fazla abartı istemiyorum fakat bu megane baya iyi düşürülmüştü o yüzden sordum 50 mm bana zararı nedir(araça)

5cm'e kadar dusurmenin, orjinal amortisorleri yormadigi soylenir. spor yay ureticilerinin de 5cm den fazla yay uretmemesi buna dalalet sanirsam

peki arkadaşlar 5 cm lik orjinal amortisörlerle kullanıldığında zararı nedir ön takımlara çok zararı var mıdır dikkatli kullanımda ben zaten fazla abartı istemiyorum fakat bu megane baya iyi düşürülmüştü o yüzden sordum 50 mm bana zararı nedir(araça)

dikkatli kullanımda ( çukur ve kasis ) hiç bir zararı yok konfor kaybı yaşayabilirsin biraz o kadar .

bugün birtane aynı şekilde gördüm ve aynı şeyi düşündüm :D

Sadece spacerla biraz dışarı çıakrtılması gerekiyor jantların.Malum çamurlklar kabarık :D

dikkatli kullanımda ( çukur ve kasis ) hiç bir zararı yok konfor kaybı yaşayabilirsin biraz o kadar .

eywalla hocam ama şimdide marka araştırmasına başladım bazı markalar var ki yarı yarıya fark ediyor. coil-ex hakkında yorumun ne olur kullanan baya var

süspansiyonlara bir zararı olmaz ama gözlerin yollarda kasis ve çukur ararken biraz yorulabilir:)

dehşet duruyor yahu. hayran kaldım. :D

Geri