Megane 4 Tehlike Elektrik Arızası

alperenahlt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba dün megane 4 aracımla giderken bi anda tehlike elektrik arızası uyarısı verdi bende kenera çektim ve istop ettim aracı sonra tekrar çalıştırdım uyarı kesildi ve start stop tekrar aktif hale geldi normalde çalışmıyordu acaba akü yeterli güç aldığı için mi böyle bi uyarı verdi böyle bi durumla karşılaşan oldu mu acaba ?

Ekli dosyalar

• 7ybv94e.webp
    7ybv94e.webp
    94.3 KB · Görüntüleme: 309
​Akü kaynaklı anlık hata olabilir.

Merhaba dün megane 4 aracımla giderken bi anda tehlike elektrik arızası uyarısı verdi bende kenera çektim ve istop ettim aracı sonra tekrar çalıştırdım uyarı kesildi ve start stop tekrar aktif hale geldi normalde çalışmıyordu acaba akü yeterli güç aldığı için mi böyle bi uyarı verdi böyle bi durumla karşılaşan oldu mu acaba ?
Şuan bende de aynı sorun var siz ne yaptınız konu ile alakalı sorun neymiş ögrenebildiniz mi

akü yada alternatörün kömürünü kontrol ettirdiniz mi?

galiba akü kaynaklıydı çünkü akü bitik çıktı aküyü değiştirdikten sonra böyle bir arıza başıma gelmedi

Yaw beyin akü bitmeye yakın şeklinde uyarı veremiyor mu bu kadar mı beyinsiz.
Geçen kapı açık hareket ettim birde kırmızı alarmla aracı p ye alın diye uyarı verdi dedim eyvah araç patlayacak kendini at diyor sandım 🤣 meğer kapı açıkmış
kapı açık diyemiyor araba

hahahahaha valla ya

Geri