Megane 4 android auto

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan volki2020
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maalesef Versiyon 2 yazılımda android auto açılamıyor.Serviste v7'ye yükseltme gerekir.Android auto için parça değişimine gerek yok.O durum uyumlu cihazlarda carplay için gerekli.

Merhaba.Forumda da paylaşmıştım.Linkteki video listesinde developer side ile açılabilen tüm gizli özellikleri bulabilirsiniz.
Developer side da mid ve ya high ile virgin mode tuşlarına basmamanız gerekiyor.O zaman ekran yan döner ya da komple sistemi silebilirsiniz.Bu tuşlar değişiklikleri yaptığımız diagrw tuşuna yakın.O yüzden risk var.Ama ben aynı video listesinde hiç oraya bulaşmadan başka ve güvenli bir yerden nasıl açılacağını da paylaşmıştım.Onu da aynı oynatma listesinde bulabilirsiniz.

[video]https://www.youtube.com/playlist?list=PLh75LhriTyf30cnm_XrhEm38_YRE6GflF[/video]

Sizin tüm videolarınızı neredeyse seyrettim, emeginiz için çok teşekkürler. Benim aracım da 2016 model HB icon. Developer side girerek gizli özellikleri açma ile ilgili paylasiminizda 2017 Nisan dan sonra üretilen araçlar için yazmistiniz. Benim aracım için bir parça değişimi gerekli mi? Rlink versiyon şu an 2.2.17.803

Sizin tüm videolarınızı neredeyse seyrettim, emeginiz için çok teşekkürler. Benim aracım da 2016 model HB icon. Developer side girerek gizli özellikleri açma ile ilgili paylasiminizda 2017 Nisan dan sonra üretilen araçlar için yazmistiniz. Benim aracım için bir parça değişimi gerekli mi? Rlink versiyon şu an 2.2.17.803

Bir önceki mesajda cevaplamıştım.Ama bir daha yazayım.Maalesef Versiyon 2 yazılımda android auto açılamıyor.Serviste v7'ye yükseltme gerekir.Android auto için parça değişimine gerek yok.O durum uyumlu cihazlarda carplay için gerekli.

Geri