Megane 1 için h1 uzun farlara yeni nesil teknoloji 7200lumen led

megane23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadaslarim. Asagida linkini paylastigim ampullerden temin edemiyorum. Videoyu yukleyen arkadasa maille ulasmaya calistim ama olmadi. Donus yapilmadi. Belki dorumda duyan bilen vardir umuduyla yaziyorum. Cree led diye geciyor bu ampuller. Lumen cinsinden degerleri var. Forumda bilen veya temin edebilecegim arkadas bulursak cok sevinirim.
https://youtu.be/t5v0ApBJ_Xs

Tahmin edersem bu ürün de ayni gorevi gorur. Zaten farkli model ve markalar varmis. Hatta nesil farki da varmis. Aliekspressten hic urun almadim. Guvenilir mi. Urun saglam cikar mi acaba? Bu sitede hesabi olup da aktif kullanan .,yani urun alan forumdaşimiz var mi

Aliexpress de aynı gittigidiyor gibi bir site. Ancak bana göre daha iyi. Satış yapanlar özellikle başarı yüzdeleri yüksek olsun diye olumsuz oy vermeyin yenisini gönderelim diyorlar. Bizzat arkadaşımın başına geldi. Güneş enerjili çoklu şarj cihazı aldı ve 2 hafta sonra arzalandı. Geri göndermek istedi ama satıcı, o sizde kalsın ben yenisini gönderiyorum dedi ve gönderdi. Bozuk olanıda burada tamir ettirdi :) Zaten ürünün sağlamlığını onaylamanız için belirli bir süre veriliyor siz onay verirseniz para satıcının hesabına geçiyor. Önemli olan Seller Feedback denen değerin 100 e yakın olması. Bu ise satıcının iletişimi, sattığı malın ilanda yazdığı gibi olup olmadığı ve kargolama süresine göre ayrı ayrı puanlamasına bağlı oluyor. Mesela verdiğim bağlantıdaki satıcı %91 oranında ben şahsen %97 ve üzeri olanlardan alıyorum. Yapacağınız alışverişte dikkat edilmesi gereken 5 nokta var.

1- İstediğiniz malı birkaç güvenilir satıcıdan araştırmak, çünkü fiyatları değişik olabiliyor, aynı malı 15~20$ farkla satabiliyorlar,
2- Satıcının Seller Feedback değerinin 100 e yakın olması,
3- Kargonun ücretsiz olması geç geliyor ama para ödemiyorsunuz. Bazıları ücretlidir dikkat edin.
4- Çok yüksek meblağlarda vergi ödemek zorunda kalırsınız mal gümrüğe takılır.
5- Her online alışverişte olduğu gibi sanal kart kullanılması önemli.

Ayrıca bu sistemde sadece satıcıya değil alıcıyada puan veriliyor. Sizinde puanınız sürekli olumsuz ise satıcı size işlem yapmayabiliyor.

Ben çok alışveriş yaptım hala postada olan malzemelerim var, gelmesini bekliyorum. İstediğiniz ürünü iyi araştırıp alabilirsiniz. Ebay ve amozondan kat kat iyidir.

Aliexpress de aynı gittigidiyor gibi bir site. Ancak bana göre daha iyi. Satış yapanlar özellikle başarı yüzdeleri yüksek olsun diye olumsuz oy vermeyin yenisini gönderelim diyorlar. Bizzat arkadaşımın başına geldi. Güneş enerjili çoklu şarj cihazı aldı ve 2 hafta sonra arzalandı. Geri göndermek istedi ama satıcı, o sizde kalsın ben yenisini gönderiyorum dedi ve gönderdi. Bozuk olanıda burada tamir ettirdi :) Zaten ürünün sağlamlığını onaylamanız için belirli bir süre veriliyor siz onay verirseniz para satıcının hesabına geçiyor. Önemli olan Seller Feedback denen değerin 100 e yakın olması. Bu ise satıcının iletişimi, sattığı malın ilanda yazdığı gibi olup olmadığı ve kargolama süresine göre ayrı ayrı puanlamasına bağlı oluyor. Mesela verdiğim bağlantıdaki satıcı %91 oranında ben şahsen %97 ve üzeri olanlardan alıyorum. Yapacağınız alışverişte dikkat edilmesi gereken 5 nokta var.

1- İstediğiniz malı birkaç güvenilir satıcıdan araştırmak, çünkü fiyatları değişik olabiliyor, aynı malı 15~20$ farkla satabiliyorlar,
2- Satıcının Seller Feedback değerinin 100 e yakın olması,
3- Kargonun ücretsiz olması geç geliyor ama para ödemiyorsunuz. Bazıları ücretlidir dikkat edin.
4- Çok yüksek meblağlarda vergi ödemek zorunda kalırsınız mal gümrüğe takılır.
5- Her online alışverişte olduğu gibi sanal kart kullanılması önemli.

Ayrıca bu sistemde sadece satıcıya değil alıcıyada puan veriliyor. Sizinde puanınız sürekli olumsuz ise satıcı size işlem yapmayabiliyor.

Ben çok alışveriş yaptım hala postada olan malzemelerim var, gelmesini bekliyorum. İstediğiniz ürünü iyi araştırıp alabilirsiniz. Ebay ve amozondan kat kat iyidir.

faydalı açıklaman için gerçekten teşekkür ederim. ben pek sanaldan alışveriş yapmadığım için söylediklerini bilmiyordum. artık bundan sonra özellikle dikkat ederim. ben o sitede biraz araştırayım bakalım bulabilecek miyim ? bir de senden bişey rica etsem. eğer bulursam aradığım ampülleri sana para havale etsem sen sipariş geçebilir misin? kişi karşısındakini kendisinden bilirmiş sözünden yola çıkarak sana güvenebileceğimi düşünüyorum. tabi ki de vaktin varsa :)

şimdi biriki ürün baktım feedbackleri iyi

http://tr.aliexpress.com/item/2015-..._78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

http://tr.aliexpress.com/item/1ps-H..._78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

Son düzenleme:
Olur tabiki yardım ederim. Yalnız akşam üstü yardımcı olabilirim. Siz biraz daha araştırırsınız hem daha iyi olur.

Son düzenleme:
Cok tesekkur ederim. Tabi ki aksam telefonla gorusuruZ olmazsa. Bana ozelden cebinizi atin aksam ararim insallah bi aksilik olmazsa

üründen temin edebildinizmi

Maille irtibata gectigim eleman bir kez yazdi daha da cevap vermedi. Paramizla rezil oluyoruz ��

Geri