Laguna 1 sesli uyarı sorunu

YkpNrn34

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhaba 2000 model Volvo motor Laguna 1 rxt var bende ama sesli uyarı sisteminde sorun var bazen hiç çalışmıyor bazen kısık seste bir şeyler diyor bazense normale dönüyor sebebini bilen var mı? Şuan 1 aydır çalışmıyor

Merhaba.Açma kapatma tuşu var.Açık olduğundan eminseniz Rep tuşuna arka arkaya basarsanız kademe kademe sesi açar.Yanlış hatırlamıyorsam 3 kademe.4. kademede sesi tamamen kısar.Eğer bu şekilde çare bulamazsanız sağ ön koltuğun altında beyni var.Soketleri oksitlenmiş olabilir.

• Beğen
Tepkiler: YkpNrn34
Merhaba.Açma kapatma tuşu var.Açık olduğundan eminseniz Rep tuşuna arka arkaya basarsanız kademe kademe sesi açar.Yanlış hatırlamıyorsam 3 kademe.4. kademede sesi tamamen kısar.Eğer bu şekilde çare bulamazsanız sağ ön koltuğun altında beyni var.Soketleri oksitlenmiş olabilir.
Teşekkür ederim Uğur bey tuşları denedim açık beyne giden kablolara bakacağım duruma göre dönüş yaparım.

• Beğen
Tepkiler: Uğur
Teşekkür ederim Uğur bey tuşları denedim açık beyne giden kablolara bakacağım duruma göre dönüş yaparım.
Ustam kolay gelsin beyine baktım ben çamur olmuş orası nasıl oldu bilmiyorum ama temizledim gine bir tepki yok bunun sigortası vs var mı biliyor musun?

Geri