kandırıldım

Valla iş başından yanlış olmuş dostların dediği gibi aracı geri almak en akıllıcası sonrası sakata benzer:cool:

Bari arabadan olmayın :bant

Bence arabanızı gidip hemen alın abilerimizinde dediği gibi , paradan olmuşunuz bari arabadan olmayın.. araçta en fazla 2000-2500 tl zararla satılır. Haa anlamayan adama denk getirirsin zararsız bile satabilirsin bu senin vicdanına kalmış bişi.. Ama doğruluktan şaşmamak lazım bu devirde yoksa onun parası mutlaka biyerden çıkıyor.

Yazık olmuş yasal yollarla halletmeye çalış bence

gerekenler söylenmiş. ben korkardım baştan böyle yalan dolana başvuran kişiye telefonumu bile emanet etmeye.

Kandırıldım demek yanlış bence adam kardeşine vermiş arabayı kardeşin baktırmış..
İyi demiş almışsın arabayı.. Belki adam da bilmiyordu değişik olduğunu.. :)

Parayı vermesi de adamın iyiliğine kalmış bir şey.. :)

Önden kazası büyük galiba çamurluklar ve kaput değiştiğine göre.. Büyük olmasaydı uğraşma derdim ama adamı ikna etmeye bak..

arkadaşlar megan 1 rxi aldım ben görmedim kardeşim baktırdı iyi dedi aracı onun lafı üzerine üzerime aldım 17200 para verdim ama araç sol sag camurluk degişik kaput arka bagaj degişik çıktı arabanın sahibi arabada bişi cıkarsa getirin kapıma demiş ben de yolladım.15 ğün içinde satıp paranı yollayacam dedi ben parayı harcadım araba aldım dedi adam kardeşimin 30 senelik arkadaşı imiş magdur oldum bana bir akıl verin şaşırdım bu para bana geri gelirmi acaba

geçmiş olsun.. yapacak bişey yok gibi.

:cool::ütü

Geri