kandırıldım

55ares55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar megan 1 rxi aldım ben görmedim kardeşim baktırdı iyi dedi aracı onun lafı üzerine üzerime aldım 17200 para verdim ama araç sol sag camurluk degişik kaput arka bagaj degişik çıktı arabanın sahibi arabada bişi cıkarsa getirin kapıma demiş ben de yolladım.15 ğün içinde satıp paranı yollayacam dedi ben parayı harcadım araba aldım dedi adam kardeşimin 30 senelik arkadaşı imiş magdur oldum bana bir akıl verin şaşırdım bu para bana geri gelirmi acaba

Son düzenleme:
Geri gelmez,unut o parayı abi

abi 11-12 yaşındaki araç için çamurlukların değişmesi normal agır bir hasarı yoksa kullanılabilir...bendede rxi var ilk sahibiyim sağ sol çamurluk bende değişti 16500 e vericem alan yok..agır hasarlı arabalar kapış kapış gidiyor birde enterasan fiyatlara anlamış değilim...

yaşı itibarıyla bakmak lazım abi ama yine de 17.250 biraz çok geldi bana. sadece sağ-sol çamurluk değil, kaput ve arka bagaj da değişikmiş burak hocam, direklere de bakmak lazımdı, benim anlamadığım neden adam akıllı ekspertiz yapan yer bulmakta zorlanır hale geldik bu kadar? herkes bir tezgah kurmuş, insan araç alıp satmaya korkar hale geldi, yetkili servisler de bu durumu iyice lehlerine çevirip gerçekten çok fahiş fiyatlara çıkarmaya başladlar ekspertiz bedellerini, sonumuz hayrola,
hocam; o para inşallah gelir ama zor...noterde imzaladığın o satış sözleşmesi var ya
işte o son nokta yani olayın bittiği an:(

iş sakatsa arabayı geri al bin kardeş, bari arabadan olma... sona biri denk:D gelirse uygun fıyata satarsın... :eyv

Biraz zor ihtimal,adam dürüstse geri verir diyecemde dürüst olsa araçtaki kusurları en başında söylerdi...

aynen... onun için diyom, bide arabayı kaptırmasın... satar, taksıtle öder, sona adamdan para alcam dıye bukez uğraşın, adam süzme biriymiş galıba zaten....:eyv

Abicim bence git arabanı geri al.Mustafa abinin dediği gibi dürüst olsaydı kusurları söylerdi.Arabandan bari olma.Denk gelirse sen satarsın koyarsın paranı cebine.:eyv

arabayı bidaha 17200 e satamaz sana bölük börçük para verir arabayı geri al onların lafına güvenme devamlı bu işi yapıyor galiba aracı geri al daha fazla zarar etme..

Hocam olan olmuş. Bencede arabayı geri alın. Arabada giderse iyice beter olur durum. Böyle bari 1000-2000 zararla kurtarırsınız

Geri