İzmirli Kangoo da Cruise Controllü oldu

​Hayırlı Uğurlu Olsun Abi.:)

​Hayırlı olsun.:eyv

Arkadaşlar hepinize iyi dileklerinize teşekkürler.

Extra bir iş çıkmaz ise İNŞALLAH kahvaltıdayım :eyv

Açma kapama anahtarını beyaz soketin olduğu yere taktım aslında yeri boş olan bluetooth düğmesinin oraya takacaktım ama derinlik yeterli değil
.Diğer butonlarıda far kolunun altındaki boşluğa takıyorum ,direksiyonu bırakmadan + / - ,Set O Reset R tuşlarına basılabilecek.Başka işlerde çıkınca uzadı bitince hepsini eklicem.

Darısı diğer arkadaşların başına :)

Hayırlı olsun. kazasız belasız kullanman dileğiyle.

Aktif olarak uzun yolda kullandım çok güzel büyük rahatlık.

Ancak kumandaların niçin direksiyonda olması gerektiğini anladım :) Her ne kadar benimkilerde el altında olsada biraz alışkanlık gerektiriyor.+ / - sıkça kullanılıyor önünüze çıkan araçlar nedeniyle.Frene dokunduğunuz an devreden çıkıyor.

Kendi verdiği gazda daha az yakıyor.Deli hızlanıyor.Ayrıca +/- ile oynarken vakit geçiyor sıkılmıyorsun :) özellikle yokuşlarda çok iyi oluyor.Yanlız virajlarda dikkatli olunn normalde gazdan çekince yavaşlıyor ama sabitleyici yavaşlamadığı gibi virajda dönerken kaybettiği ivme için gazda veriyor bunun için - tuşu ile hızı ufak ufak azaltıp viraj sonrası + ile hızlanabiliyorsunuz ve çok güzel hızlanıyor.

Yapmak isteyenler fazla beklemesin :eyv

Resimli mesajlarını ilk mesajla birleştirdim kardeşim...:eyv

Cruise control candır 👍

Eline saglik abi bnde ayni düğmeler den yaptım orjinal düğmeleri çıkardım bunlardan yaptim far kolunun altina yerleştirdik sağolsun digital nickli yasin abim yardim etti

hayırlı olsun.. darısı benim başıma inşaallah..

Geri