I love you broadway...Km'de 163 krş

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aliok1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maşallah, çok iyi bir değer...:eyv

Maşallah dizellerle boy ölçüşecek gayet iyi bir değer. 30 tl lik dizel alırım km.yi sıfırlarım genelde, son fiyatlarla 8.2 lt falan euro dizele tekabül ediyor, gönül rahatlığıyla şehiriçi şehirdışı karışık 150-160 km. devirdikten sonra 170'li rakamlara geldim mi yolda kalma korkusuyla yanaşırım pompaya. Şahin - doğanla yanına bile yaklaşılmaz 0.163 kuruşun :) :D

Çok iyi değer :) Broadwayler hem çok hızlı kalkan ama hemde çok az yakan bir otomobil :)

çok iyi gerçekten

1990 model renault 25 2000cc aracım ile 2 hafta önce uzun yolda bır depo ıle 375 km yol yaptım depom 33 lıtre alıyor , hızım 120 cıvarı , gece yolculuğu ankaradan antalyaya aşırı yağmur yağısı altında gıttım

aracın benzındekı katalog değeri 6 litre 90 km saatde , 7.4 lıtre 120 km saatde , benımkıde 8.8 lıtre lpg tuketti ve 184 kuruş yakmış oldu

90 km hızla gunduz ve yağıssız havada gıtseydım 33 lite gazla 450 km yol yapabılırdım bence , bu durumdada yaklasık 155 kuruşa kadar düşerdi yakıt

çok iyi ya bedava gibi bişe koklamıs resmen..

iyiki tofaş almamışsın bizde vardı doğan 6 ay önce lpg de 0.300 krş yakıyodu yani lıkır lıkır içiyodu :D

nazar değmesin maşalah süper valla
1.4 astra lpg ort. 200-220 arası... kıskandım :):)
ama Samsunda lpg "2.36"

maşallah..

brodway ın yakıtı normal ekonomik kullanmak isteyenler 3000 deviri geçmesin sonuçlarını görünce insanın inanası gelmiyor. rni kullanıcısı olarak lpg yi bıraktım diyebilirim.

Geri