Geri geri gelirken görmediğim bir beton yükseltiye arka sağ tekerleği sürttüm

Yiğit Altan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Öncelikle selamun aleyküm. Bu akşam garajda park yeri bulamadığımdan evimin yakınlarında başka bir yere park etmeye gittim. Karanlık olduğundan geri geri gelirken kaldırım yüksekliğindeki beton yükseltiyi görmedim. Arkadan sürtme sesi gelince durdum arabayı ileri aldım indiğimde görünürde herhangi bir hasar yoktu. Betona baktığımda ise sanki lastiğin rengi geçmiş gibi siyahlıklar vardı. Sizce lastik davlumbaza mı sürttü yoksa alt salıncağı mı vurdum? İyi forumlar.

Gündüz gözüyle bakıp mümkünse fotoğrafını çekin o zaman belli olur...

Hocam şimdi araçtayım gece fener yardımıyla bakmıştım bir şey göremedim sabah binmeden önce tekrar baktım 40 dk dır kullanıyorum yürüyen konusunda bir problem çıkmadı daha sağa sola çekme durumu falan yok

Öncelikle selamun aleyküm. Bu akşam garajda park yeri bulamadığımdan evimin yakınlarında başka bir yere park etmeye gittim. Karanlık olduğundan geri geri gelirken kaldırım yüksekliğindeki beton yükseltiyi görmedim. Arkadan sürtme sesi gelince durdum arabayı ileri aldım indiğimde görünürde herhangi bir hasar yoktu. Betona baktığımda ise sanki lastiğin rengi geçmiş gibi siyahlıklar vardı. Sizce lastik davlumbaza mı sürttü yoksa alt salıncağı mı vurdum? İyi forumlar.

Eğer egzozun olduğu taraftan vurduysanız egzozu da kontrol edin.

Yok hocam egzoz borusu soldan çıkıyor

Geri