EVR Fluence Trafikten Men mi?

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugünde ışıklarda eşim dururken evr nin camına polis yaklaşmış arabanız trafikten men demiş. app plaka yuzunden az once bircok kişiye ceza kestim onları sökün demiş. eşimde tamam eşime söylerim demiş. oysaki öndeki plaka orjinal arkadaki app. ayrıca polis men deyince direk menmi oluyormuş cezası kagıdı cartı curtu yokmu bunun?

birde eşimin dedigine göre polis ışıklarda bekliyormuş yaya olarak benim arac yaklaşırken karşıdan bakmaya başlamış yanından gecip gidene kadar ışıklarda durana kadar dikkatlice seyretti arabayı dedi.Sanki bu işin içinde bir kıskanclık sezdim ben.adam karşıdan gelen arabayı incelemeye başlıyor öndeki plakanın app olmadıgını görüyor yanından gecerken incelemeye devam ediyor arabam ışıklarda durunca arkadan plakayı görüyor aracın yanına yaklaşıp eşime camı acmasını soyluyor sonrada bunları soyluyor..

Peki sizce bu nedir?? Kafamdaki soru işaretlerini aydınlatırsanız sevinirim.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öbür konuda söylediğim gibi. menmidir değilmidir bilemem.

ama polis doğru söylüyor olabilir çünkü park halindeki araçları bile filmden v.sden men ettiklerine şahit oldum. yani hiç bir evrak vermeden men yapabiliyorlar. söylediği sorunu düzeltip trafik şubeye gidip kontrol ettirmen gerekiyor malesef.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi kıllık yapmak istemişse yapiyor.. İsterse men edebiliyor. Netice de app suç.. Forumdan speedygonzales nickli arkadasin da bu konuda dili yanmisti hatirladigim kadariyla.

Polisin arabayi suzmesi vs. arabanin standart olmayisi, dikkat cekisinden de kaynaklaniyor biraz. Gecen hafta besevler kavasaginda cevrildim. Yanimda esim de vardi. İsiktan kalktik 4-5 araba. O kadar arabanin icinden bir beni aldi saga. Bakiyor araba dikkat cekiyor genc adam bu, potansiyel suclu gozuyle bakiyor. Birini cevirecekse de o otomatikman sen oluyorsun. Bir noksanin varsa da uzerine gidecek iste..

MuhammeT

Muhammet ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi tanıdığın trafik takip işleriyle uğraşan birileri varsa konuş onlar halledebiliyo araç gitmeden men kararının kaldırılmasını...
benimde başıma geldi şayinde :D