Enlejsiyonları kontrol ettir uyarısıı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Szrsvlms
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Szrsvlms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar dün 2008 model megane 2 hb aldım aranızada bugün katıldım :) arabayı şehir dışından aldım alırken hiç bir sorunu çıkmadı ustalara gösterdim hepsi onay verdi bende aldım aracı fakat yolda gelirken enjeksiyonu kontrol ettir diye bir yazı çıktı ve hızım 90 100 arası gidip geldi daha fazla basamadım. Şehir içindede motor yüksek ses çıkarmaya başladı devir birden yükseliyor. Kontağı açıp kapattığımda yazı gidiyor ama belli bir zamandan sonra geri geliyor. Napacağım arkadaşlar bütün paramı arabaya bağladım şuan çok korkuyorum acil yardım ederseniz sevinirim :soru

Aracınız hayırlı olsun.Dizel mi?

1.4 authentique benzin lpg
teşekkürler hocam bu arada :)

Yakıttan kaynaklı megane lar benzin de olsa dizel de olsa yakıt seçme konusunda sensörler arıza verebiliyor. Ama enjectör temizliğide isteyebilir sanırım araç dizel ve bu konuda bir temizlik ya da değişim de gerekebilir :eyv Aracınız hayırlı olsun aramıza hoşgeldin

teşekkür ederim hocam araç benzinli tüp de var

teşekkür ederim hocam araç benzinli tüp de var

Km de 100 binin üstünde mi ? ne zaman tüp takılmış bunlar önemli

Arabayı alırken yürüyen ve mekanik sistemlerini kontrol ettirmediniz mi? En kısa zamanda yetkili servise gidip arabanızı bir test ettirin.

97000 de araç lpgde ne zaman takılmışım bilmiyorum benden önceki sahibi de 2 ay önce almış o da sormamış ne zman takıldığını lpg-cng ruhsatı diye bi kart var ruhsatın içinde 20.05.2014 te konrol edilmiş 2016ya süresi var

aldığım yer kasaba gibi bir yerdi şehirden uzaktı ve yetkili servis yoktu ufak bi sanayi vardı ordaki tüm tanıdıklar baktı iki ustaya gösterdim ikiside alınır sıkıntı yok dedi

Geri