Direksiyonda Sorun Var Yazısı

direksiyonda hata var yazısını servislerin dışında oto sanayideki bilgisayarcılar bazen silince hata gidiyor bazende silmeden tarama sonrası hata gidiyor

o işler oto sanayide olmaz bizdeki klipler günlük güncenleniyor yetkili servise götürmenizi tavsiye ederim..

Aynı sorun benim aracımda vardı, servis 2000 lira civarı bir ücret istedi, eve gelip sigorta kutusunun altındaki sigortaları temizledim büyük 70 Amp falan sorun düzeldi. Bilginize....
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bilgisayara bağlayıp hata silindiğinde düzeliyor ama tekrar stop edip çalıştırdığında yeniden hata veriyor. Ara ara veriyor bu hatayı. Bende sigortayı sizin gibi temizlesem işe yarar mı? Herkes farklı fiyat veriyor. Bir tanesi 1500 lira istedi beyin değişecek dedi. O da çıkma parça. Beyni sorunlu değil diye düşünüyorum. Ara ara temassızlık yapıyor. Kaput içerisindeki sigortayı mı temizlediniz?

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar benim aracimda da aynı sorunlar var direksiyonda sorun var yazıyor sildirdim kısa bi süre sonra tekrar oldu. Her hangi bir işlem yaptırmadım işlemleri yapan ve arızayı çözen varmi aranızda

direksiyonun altındaki tabla temizlendi onda sorun yok ama akünün yanındaki tabla temizlenmedi onunla alakalı oldugunu bilmiyordum onuda kontrol ettireyim
sonuç alınca buradan yazarım
cevap için teşekkürler.
Kardeşim yapmış olduğun işlem ise yaradimi

Geri