Direksiyon ve göğsü boyadım

Peki bej renk olanlar için de renk seçeneği var mıdır?

Hala bir aşınma yok. Fakat geçen aynı boyayı kullandığım teyp çerçevesini temizlemek için alkollü pamuk sürdüm. Anında boyayı aldı.
(Teyp çerçevesini yeni bir proje için temizledim :) )
Zımparalamayı fazla derin yapmayın derim. Boyada boşluk doldurucu özellik göremedim.

Zımparayı yüzeysel yapacağım ama dökülme işi nasıl olur devam eder mi bilemiyorum. Uzun süredir yıkamacılarda direksiyonada vites topuzunada birşey sürdürmüyorum ama her ikiside kötü durumda hatta vites topuzunun derisini söktüm yumuşak plastikle duruyor şimdi :) Galiba elim terlediğinde aşırı zarar veriyor.

attachment.php
attachment.php
attachment.php

Bizim direksiyon bu. Acaba nasıl bir zımpara kullanmak gerekiyor. Yani kaç kum zımpara? Vites topuzumda yıpranmıştı onu söktük Parçacıdan resimde gördüğünüz vites topuzunu 35 TL'ye aldım. Şayet direksiyon güzel olursa aynı şekilde vites topuzunu da boyamayı düşünüyorum.

Fotoğraflar tam görünmüyor. Sizinkine sanki 1500 veya duruma göre 800 lükle başlayıp bakmak daha iyi olacak gibi. Deri olmasa direk 80 lik le girişin sonra artırın derdim ama sizinkinde inceden başlayıp mümkün olduğunca ince bir tabakayı zımpara ile kaldırmanız daha iyi sonuç verecektir. Yalnız dikiş kısımlarına dikkat edin oralara zımpara vurmayın.

Fotoğrafları görünmesi için nasıl paylaşabilirim.

hizliresim.com a girip Gözat dan bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz fotoğrafı seçip herkese açık seçeneğini işaretleyin ve yükleye tıklayın. Yükleme tamamlanınca sağ tarafda forumlar:bbcode yazısının altındaki bağlantıyı (link) kopyalayıp buraya yapıştırın .

Geri