Depo Kapağı Açılmıyor !!

sagol abi yarim saat sonucu benim icin cok buyuk bi isi basardik

2 litre kala mutlu son benide sevindirdi :D

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kardeşim çok geçmiş olsun :D o shell logosunu nerden buldun kapağın içindeki?

Geçmiş olsun sorun toz topraktan kaynaklanan bi sorun sanırım ?

vahapaydın;732285' Alıntı:
kardeşim çok geçmiş olsun :D o shell logosunu nerden buldun kapağın içindeki?
biyerden bulmadim aldigimizda vardi cok sagolun :)

Geçmiş olsun sorun toz topraktan kaynaklanan bi sorun sanırım ?
valla olabilir cunku depo direk camurlugun uzerinde sokerken yaklasik 1 kg gibi bi toprak dokuldu :D

2 litre kala mutlu son benide sevindirdi :D

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
abi sen ne diyon ya mutluluk cigliklari atiyorum valla 2 gundur korkudan gaza basamiyodum ortalama 4 litreden bi anda 9 a firladi :D

kardeşim geçmiş olsun sorunu hallettiğin iyi olmuş :eyv

geçmiş olsun, stresten kurtulmuşsun

2013 Clio 4 aracımda başıma geldi bu. Sanayiye gittim. Usta iç taraftaki plastik parçaları söküp depo kapağı motorunun olduğu yere; kemerin girdiği yerin üs kısmına doğru eli ile bir tür buton arayıp buldu, onu itti ve kapak açıldı. Motor bozuk ve yenisini alıp takma işinde girmek istemedim, kapakta kilit butonu nun girdiği kısmın ucunu kestirdim sürekli kilit açık ama kapak kapalı hayatıma devam ediyorum:)

geçmiş olsun kardeş herkesin başına gelmiştir petrole gelince kapak açılmaz bunu sebebi depo kapagını kıtleyen pilastik pim. tekerde cıkan çamur o pilastik pimin etrafına dolup sıkıstırıyor çamur kurudumu kapak açılmaz. arabadaki kilit tuşuna arka arkaya basın açılana kadar. arabayı yıkarken depo kapagını oldugu yere tazıklı su tutun tekerin iç kısmına ordakı çamur gidene kadar her yıkamada bunu yaparsanız problem olmıyacaktır

Geri