Clio 3 Direksiyon Renault Sport Plastiği ?

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kargoyu sen ödemen sartıyla ürünü almayı kabul ediyorum( o kadarinida yap yani ) :). :) :)

Ben çok daha fazlasını verdim fiyat olarak , işiniz görülsün diye demiştim ben yoksa ticaretini yapmıyorum. Yoksa kalsın ben vakit buldum mu takarım kendi aracıma sorun değil.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben çok daha fazlasını verdim fiyat olarak , iÅŸiniz görülsün diye demiÅŸtim ben yoksa ticaretini yapmıyorum. Yoksa kalsın ben vakit buldum mu takarım kendi aracıma sorun deÄŸil.

Siz nerede ikamet ediyorsunuz ? Ürünün fotografını cekip gönderirmisiniz bana veya bu konuya ? Kargo sorun değil fazla bişey tutmaz zaten , Birde hesap numarasi yollarsaniz paranizi gönderim aksam veya yarin sabah ;)

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Siz nerede ikamet ediyorsunuz ? Ürünün fotografını cekip gönderirmisiniz bana veya bu konuya ? Kargo sorun değil fazla bişey tutmaz zaten , Birde hesap numarasi yollarsaniz paranizi gönderim aksam veya yarin sabah ;)

Ankara ' dayım ben ürünün fotoğraflarını ekleyim siz bakın hesap numarasını veririm o sorun değil öncelikle sizin içinizesinsin.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara ' dayım ben ürünün fotoÄŸraflarını ekleyim siz bakın hesap numarasını veririm o sorun deÄŸil öncelikle sizin içinizesinsin.

Tmm ozaman ürün fotografını bekliyorum abi tskler

f@tih_28

Fatih Korkmaz,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben ebaydan sipariş verdim arkadaşım vasıtasıyla yaklaşık 5-6 gün oldu önümüzdeki hafta elime geçer sanırım..bana kargo dahil toplam maliyetini ve fotoğrafları paylaşırım sizlerle..

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kusura bakma ekliyemedim vakit bulamıyorum araba da duruyor , bu gün yarın garaja iner çekerim.

Tamam abi bekliyorum :eyv

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane için kullanacaksın demi ürünü ? Ben ona göre hazırlamıştım çünkü hattaki direksiyona temas yüzelerini kapladım sürüntünmeden vs. gibi şeylerden dolayı direksiyona zarar vermesin diye.

Uploaded with ImageShack.us

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane için kullanacaksın demi ürünü ? Ben ona göre hazırlamıştım çünkü hattaki direksiyona temas yüzelerini kapladım sürüntünmeden vs. gibi ÅŸeylerden dolayı direksiyona zarar vermesin diye.

Uploaded with ImageShack.us

Evet Abi Megane 2 İçin Kullanicam Sen Özelden Hesap Numaranida Gönder Bana Halledelim Abi. :eyv :eyv