Clio 2 mercek far

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sam1903
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abilerim bana mercekli farın mercek kısmının ampülgiriş yerinin resmi lazım bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

bilgi için teşekkürler abim ve clio 2 mercekli farın orjinalini servislere sipariş versek getirtemezler dimi :) ve tavsiyen üzerinedepo marka mercekli far alacağım abim :)

dostum maise sordum ben,650 lira dediler çiftine. e öyle olunca ben de yan sanayi aldım :) yarın kısmetse 8bin kelvin xenon takacam,halojen ampülle görüş kötü çünkü.

dostum maise sordum ben,650 lira dediler çiftine. e öyle olunca ben de yan sanayi aldım :) yarın kısmetse 8bin kelvin xenon takacam,halojen ampülle görüş kötü çünkü.

desene abi orjinale bir maaş gider :) bende depo marka araştırıyım :) ve aklımdaki olursa merceğe h4 takmayı planlıyorum olursa daha iyi uzun kısa mercek :)

Depo markayı ben 2 sene ön ce 70 liraya almıştım tanesini

merhaba
bugün farlardan buldum almayı düşünüyorum 2000 model aracıma rahatlıkla taktırabilirim dimi?
ekstra birşey almama gerek var mı?

aynı far ise takabilirsiniz ancak ampül soketleri değişmesi gerekecek

aynı far ise takabilirsiniz ancak ampül soketleri değişmesi gerekecek

Arac fabrikasyon mercekli farla çıktıysa soket değişimine gerek yok,dün değiştirdim yan sanayi 1.kalite 100 lira tane fiyatı

Kazasız belasız güzel günlerde kullanın . İstanbul ümraniyede sanayiide detaylı renault çıkmacıları var size yardımcı olabilirler

Geri