Clio 120-130 dan sonra direksiyon ve ön taraf titriyor

maximus2012

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reno clio 2008 dizel hb 45,000 km. 120-130 dan sonra titreme var ve tamirciyegötürdüğümde sürdü ve balans dedi. Sonra tekerlere baktı ve 3 jant yamuk dedi. balans+3 tekerin jantı 100 lira dedi. Bu fiyat nasıl

Jant düzeltmeden randıman alabilirmiyim.
Yeni çelik ve normal jantlar ne kadar Teker 15 lik
4 yaşında arabanın jantlarında sorun olması normal mi

Arabayı alırken tekerlerin değiştirilmesinden şüpheleniyorum. 0 Reno clio arabada "dunlop" denen markalar mı kullanılıyor

Valla yeteneklisine verin 0km arabayı, daha 1. km dolmadan jantların hepsini bile yamultabilir...jant yamultmak yurdum yollarındaki bol miktadaki bonusları toplamaya bakar :D Bence fiyat fena değil...bu arada jantlar düzelmeden olmaz o iş...

fiyat çok iyi Türkiye'de jant yamultmamak mümkün mü? jantlar kalite ve modeline göre farklı fiyatlarda ama en ucuzu 500-600 arasıdır diye tahmin ediyorum

130 da başlıyorsa tecrübeyle sabit balanstandır özelliklede ön lastklerdendir.balans sorununuzu çözücektir 20 tl verip 4 tekere balans yaptırın baktınız olmuyor jant düzeltme işine girersiniz.jantlar çelik jantmı tenekemi

nerde oturuyorsunuz bilmiyorum ama geçenlerde bende de aynı sorun vardı..tenekeleri düzeltmek için para almadı.. 4 lastik balans 30tl birde rot ayarı 20 tl aldı.. samsunda olsanız 30 tlye ayarlardık.. birde teneke jantlar çok çabuk eğiliyor..
bende de 2008 clio var üstünde 2000 model lastik çıktı fabrikanın taktığı.. dunlop denen markayı kullanılmış oluna bilinir çünkü ihale usulu oluğu için her lastiği kullanıyolar..

Yamuk jantlar düzeltilmeden balans işe yaramaz bir müddet sonra aynı olur...

jantları düzelttirin. balans yaptırın, sorun çözülecektir:)

gözle görülür bi eğiklik yoksa tenekelerde düzelttirmeye para vermeyin o kadar ki balans tutuyosa balans yaptırın devam edin bence :) eğer tutmuyosa bi çekişler hallolur çok güzel :D

gözle görülür bi eğiklik yoksa tenekelerde düzelttirmeye para vermeyin o kadar ki balans tutuyosa balans yaptırın devam edin bence :) eğer tutmuyosa bi çekişler hallolur çok güzel :D

Bırak bı karadüzen işleri, çekişle hep yamulur jant...:D

Geri