Chucky's mégane...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Chucky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çorum plaka görünce sevinmiştim bende yav :) Kazasız belasız sürüşler..
bu araba çok plaka değiştirdi abicim , ,ilk önce 55 daha sonra 34(app'ydi) şimdide 19 :D

19 un nedeni de dedemin üzerine araba oda çorum osmancıklı

Son düzenleme:
şuanda parklara bağlı motoru koptu düz yanıyo çakmıyo :(

ozaman iyi gündüz niyetine yansın benim evimi bastı bu mavi kırmızı çakarlar yüzünden polis gece 3 de :) o yuzden tavsiye etmiyorum pek :D

maşallah..

zamanında 2.0 rxt fümesi vardı bizde. 1.4 europadan geçince 2.0 motor çok çılgın gelmişti, hala tadı damağımdadır :)

sana tavsiyem; herkes gibi çakarları unut diyeceğim ve arka stoplardaki folyoyu çıkar bence. stoplar zaten orj. kara, boğulmuş.. panjurdaki 'R' logosu başta aracının genlerine aykırı, çıkarırsan iyi olur :) Onur abinin koyduğu gibi far altına bi 'RS' logosu koyarak daha güzel bi görüntü elde edebilirsin. son olarak, megane II jantı bu kasaya güzel gidiyor. düşün derim :)

http://www.renaultfanclub.com/satilik-aksesuarlar/26031-rs-3d-sticker-hakkinda.html

attachment.php

bu arada, 2.0 8v'ler 115 hp/168nm :eyv

araba çok şekil değiştirdi , stoplar bi ara siyahtı, R yerinde GTI vardı,bi arada logo iptali vardı ama enson bu halde bakalım yazı bekliyorum bişeyler yapıcam...

ozaman iyi gündüz niyetine yansın benim evimi bastı bu mavi kırmızı çakarlar yüzünden polis gece 3 de :) o yuzden tavsiye etmiyorum pek :D

banda dediler polis ceza falan yazar diye, çıkarıcamda şuan ilk işim yay,jant ve boya olacak, boya koruma yaptırmadım,,kaporta boya geçirmesi lazım ..jant konusundada değiştirmeyi düşünmüyorum ama füme renge yada siyah olabilir...

Yay olabilir, jant lastik kesinlikle değişmeli :) 16 veya 17 jantı kaldırabilecek bir araba. Görüntü olarak tabi. Motoru yorar veya yormaz bilemem.

jant değişikliği yapmayı düşünmüyorum boya olabilir...

spor yay ve beşiktaş baskı app plaka dışında hiç bişi yapma bence. bu hali çok iyi. hatta o aşağıdaki ledli çakarmıdır nedir onlarıda söküp at.

artık moda bu. birazcık basıklık ve beşiktaş baskı app ile nokta olur. aracın bu hali bence çok iyi sağını solunu mıncıklama hiç.

spor yay ve beşiktaş baskı app plaka dışında hiç bişi yapma bence. bu hali çok iyi. hatta o aşağıdaki ledli çakarmıdır nedir onlarıda söküp at.

artık moda bu. birazcık basıklık ve beşiktaş baskı app ile nokta olur. aracın bu hali bence çok iyi sağını solunu mıncıklama hiç.

app düşünüyorumda beşiktaş baskı?

Yapıcaklarım:

-çakarlar kesinlikle sökülecek!
-coilover mı yay mı?düşünüyorum
-jant boya
-Egzoz(orjinal şuanda) ne önerirsiniz?
-hava filtresi !
-far içi karartma belki

düşündüklerim önerdiklerinizi lütfen bildirin

Son düzenleme:
kazasız belasız inş.

Geri