Bursanın Yeni R5 Coupesi :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan FzCoupe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok güzelmiş Yiğitalp Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin :)

Allah kaza bela vermesin, açın yolları :D

Çok bakımlı görünüyor (ne kadar acemi de olsam bu kadarını anlayabilirim 6 ay netten araç aradım:D )

Kazasız, belasız güzel günlerde kullanılsın inşallah... PArk sorunu yaşatmayacağı da cabası :eyv

Sabahın köründe Feribot iskelesinden beni alan ve gün boyu benimle koşturan Türker'e,Uğur'a,Mustafa'ya,Can ve Cem kardeşlere kısacası Bursa ekibimize teşekkür ederim...
Yiğitalp'in yaşgünü hediyesini almamda ve işlemlerini halletmemde bana çok yardımcı oldular,emeklerinize sağlık gençler...:eyv
Bu araç Yiğitalp'e annesiyle benim ortak hediyemiz,kazasız belasız kullanır inşallah...:eyv

Valla her mesajda babaya övgü vardı, içimden yahu anneye niye övgü yok demiştim:D Maddi yardım olsun, olmasın bir anne istemezse çocuğuna araba aldırmazdı:) Özellikle belirttiğin için tebrik/teşekkür ederim Mustafa Ağabey!

Evet öncelikle Annem ve Babama teşekkür ediyorum ve arabaya ilk önce gidip bakıp ayarlayan ve alımında yardımcı olan Türker abimede ayrıca teşekkür ediyorum,arabanın bütün işlerine koşturan Uğur abime de ayrıca teşekkür ediyorum velhasıl tüm Bursa ekibine ve iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum...:):):):):):)...:eyv

:eyv Bir an önce ehliyetini alman, her zaman sorumluluk sahibi ve vicdanlı bir sürücü olman dileğiyle... Kazalardan uzak, keyifli sürüşler!

Hadi hayırlı olsun bakalım uzun bir aramanın sonucu güzel bir R5'e daha sahip oldu ailemiz Yiğitalp kardeşim hayırlı olsun nazik davran bu araca Kango Evo sanma...:D
Plakada cuuukk oturmuş...:eyv

Sabahın köründe Feribot iskelesinden beni alan ve gün boyu benimle koşturan Türker'e,Uğur'a,Mustafa'ya,Can ve Cem kardeşlere kısacası Bursa ekibimize teşekkür ederim...
Yiğitalp'in yaşgünü hediyesini almamda ve işlemlerini halletmemde bana çok yardımcı oldular,emeklerinize sağlık gençler...:eyv
Bu araç Yiğitalp'e annesiyle benim ortak hediyemiz,kazasız belasız kullanır inşallah...:eyv

nedemek abim benim için zevkti...bursa ekibi olarak her zaman yardım etmeye hazırız...tekraradan hayırlısı olsun...

Evet öncelikle Annem ve Babama teşekkür ediyorum ve arabaya ilk önce gidip bakıp ayarlayan ve alımında yardımcı olan Türker abimede ayrıca teşekkür ediyorum,arabanın bütün işlerine koşturan Uğur abime de ayrıca teşekkür ediyorum velhasıl tüm Bursa ekibine ve iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum...:):):):):):)...:eyv
kardeşim hayırlısı olsun....senin gibi genç ve meraklı bi arkadaşın elinde bu aracın can bulacağına eminim...bence kısmetini bil...gerçektende koleksiyonluk bi araç....güle güle kullanmak nasip olsun....

maşallah gerçekten çok güzel temiz ve diri eşsiz temizlikte diyebilirim :) bizim emektar temiz diyordum ama bu araçtan sonra gelir sanırım :) kazasız belasız sürüşler dilerim.

Geri