Blow-Of Yardım Lütfen

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Yerimidir Bilmiyorum Ama Yardımcı Olacağınızı Düşünerekten Bir Şey Sormak İstiyorum ,Fikirlerinizi Ve Önerilerinizi Eksik Etmiyecenizi Umaraktan

Yeni Almış Olduğum Clio4 Aracıma Ustalığı Çok İyi Yaptı İşin Arkasında Duracak İyi Ve Kaliteli Bir Yerde BLOW-OF Taktırmak İstiyorum.

Hks-nin İyi Olduğunu Herkez Biliyor Fakat Bunu En İyi Nerde Nasıl Ne Kadar Maaliyete Yaptırabilirim...?

SAYGILAR

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
HKS çakmalarını 200 tl falan işcilik değişebilir 300 tlde o olsa 500 tl ye gelir.
HKS orjinal olup işcilikle beraber 800 falan bulur diye tahmin ediyorum.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgi İçin Teşekkür Peki Araç Üzeründe Herhangi Bi Kesme Biçme Efendime Sölim Taşlama Tarzı Bişe Oluyormu Yoksa Parçayı Turboya En Yakın Yere Koyup Montajımı Yapılıyor

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumda dizel megane a takan vardı konusunu bulabilirsiniz.
fakat sıfır araca kıyılır mı orası da var :)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal HKS ve orjinal müthiş bir montaj bekliyorsanız 700-800leri gözden çıkarın. Aksi taktirde taktırmayın, aracınıza yazık. Hoş, orjinalde yapılsa 2 sene sonrada olsa gene de arıza çıkarıyor. Bozuluyor, yağ atıyor vs. Bence blow off ile aracınıza yazık etmeyin.

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cingirakli sesi cikaran model olursa bence cok cool olur :)

Wrote bye htc desire

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karşıyım Ben Aslında Bu Blow Off İşine Aracınız Çok Güzel Maşallah, Ben Uğraşmazdım Blow Off İle.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Yorumlardan Sonra Bende Vazgeçtim Soğudum En İyi DahA Çok İlerleyen Zamanlarda... Bügün Maslaktaki İskender Egzosta Gitdim Bişeyler Yapabilirmi Diye Sonuçta Nami Diyar İskender Diesel Olmasına Ragmen O Bile Yaparım Ama Çok Ufak Bi Ses Çıkar Dedi Değmez Dedi Ondan Blow-of'a Yöneldim Hani Görüntü War Ses Yok Misali Ufakta Olsa İnsan Egosunu Tatmin Etmek İstiyor.. Herkeze Önerileri İçin Teşekkür Ederimm...

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
egzoz ucuna takılan bir alet var blow off sesi çıkarıyo diye satıyorlar ama pek benzemiyor.hoşunuza giderse düşünebilirsiniz :eyv

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası güzel bir yazılım ve birkaç modifikasyon ile aracınız daha tatlı "yürür" haline gelebilir.