Bakim ücreti hakkinda bilgi.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ykısa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaslar benim aracin garantisi de haziran sonunda bitiyor. Bir sonraki bakimimi disarida yaptirmayi dusunuyorum. Istanbul icin var midir tavsiye edebileceginiz bir yer?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2016 1.5 dci edc 25.000 km Megane 4 aracıma 3. Yıl bakımını 720 tl ye yaptırdım.%25 indirimin son günüymüş.

2016 1.5 dci edc 25.000 km Megane 4 aracıma 3. Yıl bakımını 720 tl ye yaptırdım.%25 indirimin son günüymüş.
Hayırlı olsun bakım. Sizin araçta mazot filtresini değiştirmediler büyük ihtimalle. Mazot filtresi 2 yıl veya 40 000 km de değişir. O yüzden biraz daha düşük fiyat olmuş.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun bakım. Sizin araçta mazot filtresini değiştirmediler büyük ihtimalle. Mazot filtresi 2 yıl veya 40 000 km de değişir. O yüzden biraz daha düşük fiyat olmuş.

Doğru 2. Yıl bakımda değiştirmişlerdi

Düzelteme yapayım . Servise sorduğumda benim araç da mazot filtresi 4 yıl veya 40.000 km imiş bende bakım kitapçığına baktım öyle yazıyor. Yalnız söküp su birikmiş mi kontrol edilmeli filan yazıyor. Benim ki euro 4 motor olduğu için herhalde.

Yağ+yağ filtresi+polen filtresi+hava filtresi+işçilik 330₺

(sanayi işi)

not:parçaları ben aldım.

link verebilirmisin parçalarla ilgili bnimde 60 bin oldu bakım yaptırmam lazım.

Ben de 60000km bakimimi yaptirdim gecenlerde. Yagi kendim aldim ( Liqui Moly Top Tec 4400 5w30 - 250TL) geri kalan yag filtresi, polen filtresi ve hava filtresini de iscilik dahil 300TL'ye yaptirdim Motrio'da. Toplamda bana 550 TL'ye denk gelmis oldu. Servisin bana teklif ettigi indirimli 1050TL'ye gore iyi oldu bence. Tavsiye ederim. Orijinal parca kullaniyorlar. Motrio da Renault tarafindan 1998 yilinda kurulmus bir yedek parca & bakim markasi.

arkadaşlar, gittiğiniz servisin müdürü ile tanışın ve aracınıza ne kadar değer verdiğinizi hissettirin ki bakımı sağlıklı yapsınlar ayrıca bakım ücreti için pazarlı yapabilirsiniz.

1kğ baklava ile 300-400 tl indirim alabilirsiniz :anla

Geri