Austral iç aydınlatma

koray4343

Kayıtlı Üye
43-Kütahya
Merhabalar sürüş anında anlamadığım bir sebeple durup dururken iç aydınlatmalardan sağ taraftaki yanıyor belli bi süre sonra manuel olarak kapatmam gerekiyor bu bir arıza mı yada bir araç özelliği mi bilgisi olan var mı?

Merhaba, yazılımsal bir sorun olabilir, servise gitmenizi öneririm...

• Beğen
Tepkiler: mcgc
Merhabalar sürüş anında anlamadığım bir sebeple durup dururken iç aydınlatmalardan sağ taraftaki yanıyor belli bi süre sonra manuel olarak kapatmam gerekiyor bu bir arıza mı yada bir araç özelliği mi bilgisi olan var mı?
Hocam merhaba, aynı sorun benim aracımdada var. Bir çözüm buldunuz mu?

Merhaba, yazılımsal bir sorun olabilir, servise gitmenizi öneririm...

Başka bir arıza için yetkili servise gittiğimde "her bakımda aracın yazılımını kontrol edip güncelleme varsa güncelliyoruz" şeklinde bilgi verdi. Pek güvenemediğimden üzerine düşerek ısrar etmeme gerek var mı güncelleme için yoksa gerçekten titizlikle dikkat edilip yapılıyor mu sizce?

Başka bir arıza için yetkili servise gittiğimde "her bakımda aracın yazılımını kontrol edip güncelleme varsa güncelliyoruz" şeklinde bilgi verdi. Pek güvenemediğimden üzerine düşerek ısrar etmeme gerek var mı güncelleme için yoksa gerçekten titizlikle dikkat edilip yapılıyor mu sizce?
Sizde de mi aynı sorun var?

Sizde de mi aynı sorun var?
Bende Clio var, sadece yetkili servislerin yazılım güncellemelerini titizlikle uygulayıp uygulamadığını merak ediyorum. Eski forum kullanıcılarının deneyimi vardır belki diye sormuştum.

Bazı markalar "çalışıyorsa elleme" mantığı ile iş görüyorlar. Müşteri şikayet etmedikçe hem zaman hem efor kaybetmemek için yazılıma bakmıyorlar. Tabi bu mantık markadan ziyade o anki servisin tutumu ile alakalı aslında.

Önemli bir yazılım güncellemesi varsa aracı bilgisayara bağladıkları zaman uyarı veriyor zaten, her araç servise girdiğinde mutlaka bilgisayara bağlanıyor...

• Beğen
Tepkiler: mcgc
Geri