Arka camlar arka kapıdan açılımıyor.

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi günler. 2016 1.5 DCI Clio sporttourer aracım var. Gizli özellikleri açtım (ddt4all). Sorun yoktu ancak bikaç hafta sonra farkettim ki arka kapıdaki düğmeden camlar açılıp kapanmıyor. Kablosu mu koptu acaba diye düşündüm ama kopmamış. Çünkü şoför kapısından arka camı açarken veya kapatırken arka kapıdaki düğmeye basınca cam olduğu yerde duruyor.yani bloke ediyor şoför düğmesini yani beyine bir komut yolluyor ama kndi işlevini yapamıyor. ...
Beyinle alakalı nir sorun mıdır?
Öyle ise Eski ayarlarına getirebilir miyiz acaba?
Yorumlarınızı fikirlerinizi bkliyorum.

tolgakmg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi geceler. Konuyla alakalı değil ama...uzun zamandır temin zorluğu çekiyorum. Bu ddt4all programını nasıl ve nereden bulabileceğimi; 2010 model kangoo3 için ara kablo yada wifi bağlantısı ile arıza kodlarını nasıl görebileceğim konusunda hangisini önerdiğinizi, bu cihazları nasıl temin edebileceğimi paylaşırsanız çok sevinirim.

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
You tube da ddt4all detaylı anlatım yaz açıklamalar bölümünde linkler var hocam

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Herkese iyi günler. 2016 1.5 DCI Clio sporttourer aracım var. Gizli özellikleri açtım (ddt4all). Sorun yoktu ancak bikaç hafta sonra farkettim ki arka kapıdaki düğmeden camlar açılıp kapanmıyor. Kablosu mu koptu acaba diye düşündüm ama kopmamış. Çünkü şoför kapısından arka camı açarken veya kapatırken arka kapıdaki düğmeye basınca cam olduğu yerde duruyor.yani bloke ediyor şoför düğmesini yani beyine bir komut yolluyor ama kndi işlevini yapamıyor. ...
Beyinle alakalı nir sorun mıdır?
Öyle ise Eski ayarlarına getirebilir miyiz acaba?
Yorumlarınızı fikirlerinizi bkliyorum.

Yani arka camlar sürücü kapısından açılıp , arka kapılardan açılmıyor mu ? Tam anlayamadım sorunu .

tolgakmg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim.

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi geceler. Konuyla alakalı değil ama...uzun zamandır temin zorluğu çekiyorum. Bu ddt4all programını nasıl ve nereden bulabileceğimi; 2010 model kangoo3 için ara kablo yada wifi bağlantısı ile arıza kodlarını nasıl görebileceğim konusunda hangisini önerdiğinizi, bu cihazları nasıl temin edebileceğimi paylaşırsanız çok sevinirim.

mail atın size göndereyim programı. Kabloyu da nereden alacağınızı yazarım.
özel mesajdan mail adresi veriyorum. kontrol ediniz.

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani arka camlar sürücü kapısından açılıp , arka kapılardan açılmıyor mu ? Tam anlayamadım sorunu .

Evet hocam tam olarak sorun bu.
Çocuk kilidi de kilitli değil. Tabi beyini kurcalayıp kilitlemediysek ?

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektrik cam ustasına götürdüm kabloları kontrol etti sorun yok beyinden dedi.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektrik cam ustasına götürdüm kabloları kontrol etti sorun yok beyinden dedi.

Öncelikle merhaba,

Ddt4all ile yaptığınız değişiklerlerden kaynaklanıyor büyük ihtimal. Hangi ayarları yaptığınızı/değiştirdiğinizi biliyorsanız hepsini geri düzelterek deneyin. Başıma geldiği için bunu söylüyorum. Bende lights menüsü ile uğraşmıştım, elektrikli park freni ışığı hep yanık kalmaktan akü bitirince düzelttim sorun çözüldü.

İp ucu: Hangi ayarları değiştirdiğinizi bilmiyorsanız youtube videolarından (özellile BEFE'nin) çektiği görüntülerde açılan kodlara bakarak hatalı kodu düzeltebilrsiniz.

Kolay gelsin, geçmiş olsun.