Aracı duvara sürttüm ne kadar masraf çıkar?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Hocam alıştım zaten de boya kalktığı işin küflenir paslanır diyenler olduğu için yaptırmak istiyorum böyle kalsa sıkıntı olur mu ?düzelttirip rütüş boyası atmak mı daha mantıklıdır.
Boyasız göçük düzeltme yapan yerler ile görüşün kapı sacında uzama yoksa hallederler yada 10lira ya küçük bir kutuya boya hazırlatıp kendiniz rötuş yapın

34VR1415

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Kaskonuz varsa Auto King ile anlaşmalı ise ücrersiz ve hasar kaydı olmadan düzeltiyor.Bildiğim kadarı ile tek parçada maksimum 15cm ye kadar olması lazım.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phantomfelix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaskonuz varsa Auto King ile anlaşmalı ise ücrersiz ve hasar kaydı olmadan düzeltiyor.Bildiğim kadarı ile tek parçada maksimum 15cm ye kadar olması lazım.

Sigprtanın yanında hediye olarak küçük onarım paketi vermişlerdi olmadı onlarla görüşeyim 100-150₺ ye halledebilirsem boşa bozmayayım başka yerde kullanırım diye ona yönelmedim ama.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Sigprtanın yanında hediye olarak küçük onarım paketi vermişlerdi olmadı onlarla görüşeyim 100-150₺ ye halledebilirsem boşa bozmayayım başka yerde kullanırım diye ona yönelmedim ama.
Bahsettiğim ücretsiz mini onarım. Hasar kaydı da işlenmiyor.

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoya bakinca boya tamamen kalkmis sac gozukuyor bariz bir sekilde. Boyatmazsaniz paslanir ve kapi sacini degistirmek zorunda kalirsiniz. Onarim ve boya isinin methodu cok ama aracinizin boyanmis parcasi gecmis kazasi yoksa uzerine firca ile rotus yapin birakin sanayiden boyacidan 5 tl lik boya ve birde ince firca ile kendiniz halledebilirsiniz.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phantomfelix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoya bakinca boya tamamen kalkmis sac gozukuyor bariz bir sekilde. Boyatmazsaniz paslanir ve kapi sacini degistirmek zorunda kalirsiniz. Onarim ve boya isinin methodu cok ama aracinizin boyanmis parcasi gecmis kazasi yoksa uzerine firca ile rotus yapin birakin sanayiden boyacidan 5 tl lik boya ve birde ince firca ile kendiniz halledebilirsiniz.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Göçük işini halledersem rotüş boyası işini düşüneceğim.teşekkürler.

sıradışı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun öncelikle usta orayı zımparalayacak sacı çıkaracak vakumla çıkmaz gibi punta makinasıyla çekecek macun atacak boyayacak.Parça boya beyazlarda sıkıntı yaratıyor artık vernikten dolayı o yüzden komple boyayacak kapıyı.Ben olsam parça boyayın gitsin diye ısrar ederdim sonuçte beyazda o kadar da belli olmaz kanaatindeyim.Masraf 150 tl bulur.