4 günlük arabama çarptilar acil yardim

sigortacınla görüş senin araçta hasar kaydı olmayacaksa karşının sigortasından yaptır

hasar kaydı görünür derse çarpan kişiyle görüşüp aranızda anlaşın. tamiratın bedelini karşılasın. karşının dişe dokunur hasarsızlık indirimi varsa kendisi daha karlı çıkar ve razı olabilir

her halükarda fotoğrafları saklayın. tampon hasarları ve tamiri çok sıkıntı değil heleki büyük şehirde tampon tampona sıkışık trafikte sık yaşanan durum

geçmiş olsun

Geçmiş olsun

Arkadaşlar ne kadar takmışsınız hasar kaydına, tamponun hasar kaydından ne olacak, fotoğraflar da var diyorsunuz. Allah beterinden saklasın, şimdi hasar kaydı görünmesin diye yığınla para ödediğiniz kaskodan aracı yaptırmayacaksınız; sebep hasar kaydı. Böyle bir mantık çok ta sağlıklı değil, bu benim fikrim. Kaskonun hasarsızlığına gelince, önümüzdeki sezon en fazla 200-300 tl fazla prim ödersiniz, bu fazla primi ödemeyim kaskom bozulmasın, gidip cebimden 1.000.tl ödeyeyim bu da sağlıklı bir düşünce değil bence.
Ben şahsi fikrimi yazdım, yaşadığınız kaza sonrası nasıl davranacağınız size kalmış. Geçmiş olsun, Allah daha kötüsünden korusun.

benim bildiğime göre kayıt gözükür ama karşı tarafın sigortası yaptıracaği için sizin kasgonuz bozulmaz. yani seneye ödeyeceğiniz pirimi etkilemez.
Doğru bilgidir, eğer araçtaki hasar gözle görünür derecede ise yaptırmakta fayda var, çünki araç ile daha uzun zaman geçireceğiniz için içinize sinmeli kullanırken aracı. Bu arada tamirat işini mutlaka serviste yaptırmanızı öneririm, ilerleyen zamanda işlem yapılan yerde boya vs. ile ilgili bir problem ile karşılaşırsanız arkasında duracak muhatap biri bulursunuz.

Hasar kaydı her şekilde görünüyor, benzer durum önceki aracımda başıma geldi. Siz orjinal tampon taktırın, darbe emme konusunda çok başarılı, yan sanayi veya tamir görmüş malzeme kaza anında kırılıyor ve darbe emmede zayıf kalabiliyor. Hasar kaydına takılmayın, 2-3 bin lira artık bu tarz araçlar için yüksek rakamlar değil, sonuçta Eksper raporu olacağı için vidaya kadar görünecek, raporu oradan alabilir.

Arkadaslar artik hasar kayitsiz arac yok gibi bisey.buyuk sehirde imkansiz zaten.takilmayin hasar mevzusuna hasarsiz arac isteyende parasi yetiyorsa sifir arac alsin.

Kararımi verdim arkadaşlar çarpan kişinin sigortasından yaptırcam cebimden yaptırıp tramer é girmesin dedim herkes saçmalama altı üstü tampon orjinalı takılıyor daha ne istiyon dedi bende vazgeçtim. Velasri bu sitede ve çeşitli yerlerde Reno ya bu para verilmez yok öyle yok böyle yok kalitesiz müebbetı bitmek bilmiyor şöyle söyleyim arabam arkadan çarpan bir bmv idi öyle eski bi bmv de değildi çok anlamam ama 130 bi civarı bi bmv idi ben ışıklarla durmuştum geldi arkadan vurdu arabadan indik ve adamın ilk verdiği tepki anasiniiiiinnnn gözüuuuuuu megane da hicbisey yok benim arabaya bak dedi benim sadece tampon da 3 yerde çatlak vardı ve esneklit ten dolayı tampon da hiçbir gocukluk yok gelelim bmv ye satacak diye kasko yaptırmamis en 7 8 bin masraf var Farin biri gitti ön panjurlar gitti tampon göctu öyle göçük kaldı üst kaput öne doğru yamuk adam inanamadı abi nasıl araba yapmışlar biz boşuna mı verdik bukadar para megane bak inanmıyorum yaaa falan dedi hatta arkdası aradı o ara aynı şeyleri ona anlattı. Ben 5 sene megane 3 kullandım hani hep renault, vw, opel kıyaslamalari olur yaa megane 3 te sağlamdı ama megane 4 çok farklı bi araba bize okadar para verilirmı buna diyorlar ya vw golf é o paraları verenlere yazık bence bu sefer çok iyi bi araba yapmışlar herkesi içi rahat olsun çok keyifli bi araba bazen işim çıksa da arabayla gezmeye gitsem diye can atıyorum herkesin gözü senin araban da zaten nazarlikta oldu gelip patlattilar :) hekreşe kazasız belasız binmeyi nasip etsin allah

Arkadaşlar 4 gün önce Önce aldım megane 4 hb bugün arakadan carptilar çok şükür sadece tampon da sıkıntı var tampon da 3 yerde çatlak ve kırılmalar var ve çizilen soruşturum exper tamirat da verebilir değişimden verebilir yarın gidicem servise trameré hasar kaydı olusacak değişim olursa tahmini 3 bin civarı hasar kaydı olur resimlerde olucak elimde servisten fatura alırım ilerde sıkıntı olursa elimde belgeler olur tamponndan dolayı diye yada tamirat derse tahmini 1000 tl hasar kaydı olur HC bulasmayıp dışardan mi yaptırayim yoksà vuranın sigortasından yaptırıp tramer é işlersinmi
ayhan kardeş bence serviste yaptır ve resmiyete dök dışardan yaptırılan herşey aracı satarken soru işareti bırakır aracın yeni model değeri yüksek bi araç saygılar....

Geri