4 günlük arabama çarptilar acil yardim

ayhan1154

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 4 gün önce Önce aldım megane 4 hb bugün arakadan carptilar çok şükür sadece tampon da sıkıntı var tampon da 3 yerde çatlak ve kırılmalar var ve çizilen soruşturum exper tamirat da verebilir değişimden verebilir yarın gidicem servise trameré hasar kaydı olusacak değişim olursa tahmini 3 bin civarı hasar kaydı olur resimlerde olucak elimde servisten fatura alırım ilerde sıkıntı olursa elimde belgeler olur tamponndan dolayı diye yada tamirat derse tahmini 1000 tl hasar kaydı olur HC bulasmayıp dışardan mi yaptırayim yoksà vuranın sigortasından yaptırıp tramer é işlersinmi

Cok gecmis olsun.Tamponlar plastik parca oldugu icin degisen yada tramer konusunda sknti olmaz. Bence servsite yaptir

Çatlaklar kaynatılıp orjınal gibi olur.

Sanayıde bunu yapanlar var .

Araştırın .

Birde trafık sigortası olduğu için exper istediği yerde onarım yaptırabilir.

Geçmiş olsun

Hertürlü serviste yaptırcam Pardon yanlış yazdim

Yada kaskomdanmi yaptırsam acaba 3 bin masraf çıksa nekadar etkiler seneye acaba yüzde 60 indirim var

geçmiş olsun sakin olun primdi masraftı fln takılmayın arkadan vurmuşlar tutanak tutulduysa ve olay yeri kaza fotolarınız varsa kusur %100 çıkıyor karşı tarafa, karşı tarafın sigorta şirketi ödeyecek ve elektronik aksamlar, plastik parçalar reno kaskosu ile orjinali ile değişim yapılıyor ayrıca tramerde kayıt gözükmüyor. benim başıma da bu yakınlarda geldi işçilikle beraber 3 parça için 5000 tl masraf çıkardılar karşı tarafın sigortası ödedi tramerde kayıt gözükmüyor plakadan sorgulayınca benim araçta yani değer kaybı ya da gelecek seferki prim artışı gibi mevzulara da gerek kalmamış oldu.

Geçmiş olsun.Mevzuat değişti ise bilmiyorum ama benim eski aracımda arkadan çarptılar ve tramerde görünüyordu.

Hertürlü serviste yaptırcam Pardon yanlış yazdim

Geçmiş olsun.Aracınızın hasar bedelini karşı tarafın trafik sigortası karşılar.Anlattığınız kadarıyla mini onarımla halledilemez durumda.Yetkili servis hasar bedelini yüksek tutar.Yetkili servis 3.000 TL sına yapıyorsa dışarıda 1.000-1.500 TL sına yaptırabilirsiniz.Hasar bedeliniz her şekilde TRAMER de gözükecektir.Tampon hasarı olmasına rağmen TRAMER de çarpışmalı kaza olarak belgelenecektir.Hasar durumunun fotoğrafları var ise saklamanızda fayda var.Kolay gelsin.

Geçmiş olsun.Mevzuat değişti ise bilmiyorum ama benim eski aracımda arkadan çarptılar ve tramerde görünüyordu.
benim bildiğime göre kayıt gözükür ama karşı tarafın sigortası yaptıracaği için sizin kasgonuz bozulmaz. yani seneye ödeyeceğiniz pirimi etkilemez.

Çok geçmiş olsun :(:(

Geri