2020 Megane 4 7’ r link navigasyon

ayberkce22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2020 megane sedan aldim ancak 7inch lik ekranda navigasyon yok apple car play yapinca geliyor ancak kendinde yok sadece tesla ekranlarda mi var yoksa ddt4all ile acabilir miyiz bilgiler icin tesekkurler simdiden

2020 megane sedan aldim ancak 7inch lik ekranda navigasyon yok apple car play yapinca geliyor ancak kendinde yok sadece tesla ekranlarda mi var yoksa ddt4all ile acabilir miyiz bilgiler icin tesekkurler simdiden

Bildiğim kadarıyla screen paket alınca navigasyon oluyor.

2016 icon paket var bende. Navigasyon yüklü geldi. Ama Android Auto ve Apple Carplay çalışmıyordu. Bir sene gibi güncelleme imkanı var haritalar için. Zaten o bir sene içinde bir kez harita güncellemesi aldı sistem. Sonrasında harita kaldı 2016 paketleri ile. Yeni köprüler yok güncellenmiş İzmir İstanbul otoyol yok bir sürü dert.

Yakın zamanda harita crack dosyaları ile hem rlink versiyonu hem de 2020 haritaları yükledim.

Sonrasında versiyon yükseltme yaptık serviste ustalar sağ olsun. Android Auto çalışır hale getirdik.

Şu an anlık trafik durumuna göre Google haritalar kullanıyorum Süper. İnanın dertleriyle uğraşmaktan ise olmasın daha iyi.

Yani benim anlattığım tüm işlemler artırılmış kalp ritmi ve korku eşliğinde oldu ,,[emoji23]

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri