Twingo'nun Koltuk Kılıflarını Yeniledim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Yönetici
Genel Başkan
09-Aydın
Twingo için standart koltuk kılıfı bulmak neredeyse imkansız, daha öncekileri üniversal kılıftan kesip biçerek yaptırmıştım, 3 senede rengi ağardı yenileme zamanı gelmişti, internet üzerinde kapıda ödemeli satış yapan bir firma Twingo koltuk kılıfı ilanı açınca alayım dedim, ne kadar Twingo için deseler de montaj için işçilik ve biraz kesip biçme istiyor, biraz uğraştırdı beni ama ortaya güzel bir iş çıktı.
Kılıfların rengi ile aracın iç mekan rengi uyumlu oldu, kılıf desenlerinde ki koyu yerlerin Renault Logosuna benzemesi hoşuma giden bir ayrıntı oldu...

twingo1.webp

twingo2.webp

twingo3.webp

twingo4.webp

twingo6.webp

Hayırlı olsun.Çok şık olmuş.

Hayırlı olsun abi,iyi günlerde kullan

Twingo için standart koltuk kılıfı bulmak neredeyse imkansız, daha öncekileri üniversal kılıftan kesip biçerek yaptırmıştım, 3 senede rengi ağardı yenileme zamanı gelmişti, internet üzerinde kapıda ödemeli satış yapan bir firma Twingo koltuk kılıfı ilanı açınca alayım dedim, ne kadar Twingo için deseler de montaj için işçilik ve biraz kesip biçme istiyor, biraz uğraştırdı beni ama ortaya güzel bir iş çıktı.
Kılıfların rengi ile aracın iç mekan rengi uyumlu oldu, kılıf desenlerinde ki koyu yerlerin Renault Logosuna benzemesi hoşuma giden bir ayrıntı oldu...

twingo1.webp

twingo2.webp

twingo3.webp

twingo4.webp

twingo6.webp

Hayirli olsun abi iyi gunlerde kullan. Renault amblemli kiliflar gozden kacmadi [emoji23][emoji23][emoji1303]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

​Güle güle iyi günlerde kullanasın Usta ...

Güle güle kullan abi , birde eğer delik yoksa direksiyondaki kılıfı söküp boyasan daha güzel olacak sanki:)

Güle güle kullan Mustafa abi güzel olmuş. Ön koltuktaki çıkıntılar çok güzel oluyor insanı sarıyor.

Hayırlı olsun abi güle güle kullanın

Güle, güle kullan Ustam, çok şık ve güzel olmuş, bende arabaya düşünüyorum. Bu konuda seninle görüş alış-verişi yapalım..:eyv

Teşekkür ederim Dostlar ... :eyv

Geri