Megane 3 Yay Yardımı

bakalım oda aklımda esasında :)

Yapma yaa amortisör işi sakat o zaman. ama yinede seni takip eder yeni amortisör aldığında sorun ortadan kalkarsa kaçarı yok alırım yayları. Zaten yarın almayacağım en az 2-3 ay vakti var yayların. 5lik de naptın sen furkan 3 lük en ideali bana kalırsa

Yapma yaa amortisör işi sakat o zaman. ama yinede seni takip eder yeni amortisör aldığında sorun ortadan kalkarsa kaçarı yok alırım yayları. Zaten yarın almayacağım en az 2-3 ay vakti var yayların. 5lik de naptın sen furkan 3 lük en ideali bana kalırsa
Abi gördün fotoğrafı bence araba yine yüksek ben gelemem yüksek arabaya alçak olsun benim olsun :D (şuanda her ne kadar kamyonete binsemde :)) )

3.5 kesmez en az 5 cm diyorum benim megane 4 cm basıktı bi 3.5 daha basacaktım satmasaydım.

472351_3187373691707_1294446411_o.jpg

Abi ya senin jant lastik kac bende eibach 5cm almayi dusunuyorum altini carpma problemi cok olurmu yol tutusu ne kadar artar konfor ne kadar azalir bu gibi sorular cok kafami kurcaliyor

sana şöyle söyliyim 3.5 takıcaksan hiç takam derim 5 cm FK yay tavsiye ederim sana ben 2 senedir kullanıyorum FK yay gerçekten çok güzel ve fiyat olarakta çok uygun diğer yay markalarına baktığın zaman :eyv

Evet ama arkadasim takmisti cok fazla zipliyomus araba fklarda

Abi ya senin jant lastik kac bende eibach 5cm almayi dusunuyorum altini carpma problemi cok olurmu yol tutusu ne kadar artar konfor ne kadar azalir bu gibi sorular cok kafami kurcaliyor
ölçüler 205-55-16, 4 cm orj. basıktı araç ithal olduğu için yerli araçla direk kendim ölçtüm, 5 cm iyi olur ben bunla altını sürmedim bi kaç sefer hariç kullanıma bağlı birazda.

Tamam ozaman 5cm eibach geliyor yolda saolasin :)

Geri